Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry w Polsce 11 sierpnia 2017, 10:03

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 12-13 sierpnia

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji na gry pudełkowe i sprzęt. Tym razem polecamy zajrzeć do Biedronki, choć i u innych sprzedawców znajdziecie kilka ciekawych ofert.

W ten weekend warto udać się do lokalnego sklepu sieci Biedronka, gdyż trwa tam promocja na gry PC-towe i konsolowe. Za niecałe 60 zł można np. wyrwać udane RPG Pillars of Eternity. Oprócz tego cały czas możecie załapać się na wyprzedaż w Morele.net, czy też skusić się na interesujący pakiet Xboksa One z kilkoma grami w brytyjskim Microsoft Store.

Pillars of Eternity za 59,99 zł w Biedronce. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 12-13 sierpnia - wiadomość - 2017-08-11
Pillars of Eternity za 59,99 zł w Biedronce.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 12-13 sierpnia - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.