Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

redakcja GRYOnline.pl Najnowsze wiadomości i informacje

Redakcyjna Bitwa w Overwatchu - podsumowanie

Redakcja GRYOnline.pl, 20 grudnia 2017, 13:04

Ostatnia w tym roku Redakcyjna Bitwa dobiegła końca. Tym razem redaktorzy i czytelnicy zmierzyli się ze sobą w szybkim i brutalnym Overwatchu.

Zagraj w Overwatcha z ekipą GRYOnline.pl i tvgry.pl [Ogłoszenie uczestników]

Redakcja GRYOnline.pl, 15 grudnia 2017, 12:51

Tym razem w Redakcyjnej Bitwie zapraszamy do gry Overwatch! Zagraj na streamie razem z Kacprem, Wildcamelem i Kwiściem.

Praca dla gracza – rekrutacja w GOL!

Redakcja GRYOnline.pl, 1 grudnia 2017, 12:24

Praca szuka gracza! Poszukujemy zdolnych ludzi na stanowisku pomocnika działu poradników. Jeśli wiesz, co dzieje się w grach (nie tylko Twoich ulubionych), to być może właśnie Ciebie potrzebujemy.

Redakcyjna Bitwa 2 - podsumowanie

Redakcja GRYOnline.pl, 28 listopada 2017, 13:20

Następny pojedynek czytelników i redaktorów dobiegł końca. Przekonaj się, kto zwyciężył, zobacz cały mecz oraz najważniejsze statystyki.

Zagraj w Battlefield 4 z redakcją GRYOnline.pl [OGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW]

Redakcja GRYOnline.pl, 24 listopada 2017, 12:20

Kolejna Redakcyjna Bitwa przed nami! Dołącz do Gambrinusa, Elessara, Wildcamela oraz T_bone'a i zademonstruj swoje umiejętności w Battlefield 4.

Podsumowanie Redakcyjnej Bitwy – video, infografika i głosowanie na kolejną grę

Redakcja GRYOnline.pl, 16 listopada 2017, 15:25

Pierwsza Redakcyjna Bitwa za nami. Przekonaj się, kto zwyciężył, obejrzyj video i infografikę, a także zagłosuj w ankiecie na kolejną grę.

Przyjdź na wykład redaktora naczelnego GRYOnline.pl

Adrian Werner, 11 listopada 2017, 15:04

Redaktor naczelny GRYOnline.pl, Krystian Smoszna, będzie jednym z wykładowców GameAcademy. W najbliższy piątek w Krakowie nasz szef opowie o kontaktach redakcji z deweloperami i wydawcami. Zainteresowani spotkaniem powinni się zarejestrować, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Zagraj w LoL-a z redakcją GRYOnline.pl [OGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW]

Redakcja GRYOnline.pl, 10 listopada 2017, 10:50

Już w ten weekend będziecie mieli okazję dołączyć do drużyny Elessara lub Fanggottena z redakcji GRYOnline.pl i sprawdzić swoje umiejętności na polach Howling Abyss w League of Legends. Zapraszamy!

GRYOnline.pl i tvgry.pl na T-Mobile Warsaw Games Week 2017

Góral, 16 października 2017, 11:51

W miniony weekend w stolicy odbyły się targi T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Pojawiła się na nich nasza reprezentacja, która przygotowała dla widzów tvgry.pl i czytelników serwisu GRYOnline.pl szereg atrakcji - znajdziecie je w rozwinięciu wiadomości.

GRYOnline.pl na Warsaw Games Week 2017 - zobacz program [news zaktualizowany]

Jakub Mirowski, 5 października 2017, 08:28

Tak jak w ubiegłym roku, ekipa GRYOnline.pl i tvgry.pl pojawi się na targach T-Mobile Warsaw Games Week 2017 z własnym stoiskiem. Obok ujawnionych wcześniej atrakcji pokażemy także dwie kolejne gry: Dragon Ball Fighter Z i LEGO Marvel Super Heroes 2.

Podsumowanie imprezy GRYOffline 2017

Jakub Mirowski, 11 lipca 2017, 10:17

W ubiegłą sobotę w krakowskim klubie Forty Kleparz odbyła się impreza GRYOffline, na której - oprócz spotkania się z redaktorami serwisu GRYOnline.pl i tvgry.pl - mogliście wziąć udział w konkursach i zobaczyć pokazy nadchodzących gier.

T-Mobile Warsaw Games Week 2017 - pierwsze szczegóły na temat imprezy

Góral, 11 lipca 2017, 10:01

Organizatorzy targów gier wideo T-Mobile Warsaw Games Week 2017 wyjawili pierwsze szczegóły na ich temat. Potwierdzono m.in. obecność takich firm jak Microsoft, Sony Interactive Entertainment Polska, Cenega, Ubisoft i Activision. Redakcja GRYOnline.pl też tam będzie.

Ruszyły zapisy na GRYOffline 2017

Góral, 5 kwietnia 2017, 14:05

Jak co roku, pragniemy zaprosić naszych pełnoletnich czytelników na imprezę GRYOffline. Odbędzie się ona 8 lipca w Krakowie. Aby wziąć w niej udział, musicie się zarejestrować.

Październik na GRYOnline.pl, czyli w co grała redakcja i nasi czytelnicy

Redakcja GRYOnline.pl, 8 listopada 2016, 14:06

Wraz z październikiem przyszedł w końcu okres wielkich premier i redakcja po kilku sennych miesiącach ostro zabrała się do ogrywania. Na tapetę poszły oczywiście takie hity jak Battlefield 1, Titanfall 2 czy Sid Meier's Civilization VI, ale niektórzy tak się zapędzili, że odpalili emulator Amigi i bawili się przy zimnowojennych pikselach.

Targi T-Mobile Warsaw Games Week odwiedziło ponad 24 tysiące osób. Dziękujemy za wizytę na naszym stoisku!

luckie, 18 października 2016, 17:00

Tegoroczna edycja targów T-Mobile Warsaw Games Week dobiegła końca. Chcieliśmy podziękować Wam za odwiedzenie naszego stoiska oraz podzielić się ciekawymi materiałami z imprezy.

Wszystko o T-Mobile Warsaw Games Week - Dziś start imprezy! Spotkaj się z nami!

Góral, 13 października 2016, 08:55

Dzisiaj w warszawskiej hali EXPO XXI rozpoczynają się targi T-Mobile Warsaw Games Week 2016, na których ze swoimi grami pojawią się takie firmy jak Microsoft, Cenega, Sony Interactive Entertainment, Ubisoft i inne. Poza tym na miejscu znajdziecie również nasze stoisko, na którym także czekać będą rozmaite atrakcje.

Redaktor do krakowskiego biura GRY-OnLine S.A. poszukiwany

Góral, 10 października 2016, 13:00

W związku z ciągłym rozwojem grupy GRY-OnLine S.A. poszukujemy do krakowskiej redakcji pracownika na stanowisko redaktora. Osoba ta będzie zajmować się współpracą z autorami zewnętrznymi, korektą językową i nie tylko.

GRYOnline.pl na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 – spotkaj się z nami już 13 października

Redakcja GRYOnline.pl, 27 września 2016, 12:05

Pokazy gier, konkursy z nagrodami, spotkania z redakcją i deweloperami – takie atrakcje czekają na Was na naszym stoisku podczas T-Mobile WGW 2016. W pierwszym dniu targów we współpracy z Flying Wild Hog, zaserwujemy Wam gorący pokaz Shadow Warrior 2. A to dopiero niewielki wycinek naszego programu!

Lipiec na GRYOnline.pl, czyli w co grała redakcja i nasi czytelnicy

Redakcja GRYOnline.pl, 10 sierpnia 2016, 10:26

Wakacje, słońce i wysoka temperatura zazwyczaj nie sprzyjają długiemu przesiadywaniu przed ekranem czy to komputera czy telewizora. W związku z tym lipiec nie należał do okresu, w którym ogrywaliśmy masę gier. Na dodatek, gdzieś po drodze przyplątało się takie małe coś, co się zowie Pokemon GO i dziwnie zjadało czas...

Czerwiec na GRYOnline.pl, czyli w co grała redakcja i nasi czytelnicy

Redakcja GRYOnline.pl, 13 lipca 2016, 12:14

Gambrinus i Elessar ostro ćwiczyli umiejętności w Battlefield 4, dzięki dodatkowi Apex T_bone na nowo pokochał Arma III, Łosiu nadrabiał zaległości, grając w StarCraft II: Legacy of the Void i Cities: Skylines, Kwiść zakochał się w Overwatch, a Ania odkryła geniusz Rona Gilberta i serii Monkey Island. Przed Wami redakcyjne podsumowanie czerwca.

GRYOffline 2016 – podsumowanie i zdjęcia z imprezy

Draug, 12 lipca 2016, 14:25

GRYOffline 2016 – impreza dla czytelników gry-online.pl i widzów tvgry.pl – już za nami. Przygotowaliśmy krótkie podsumowanie wydarzenia, również w formie galerii zdjęć. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie.

Maj na GRYOnline.pl, czyli w co grała redakcja i nasi czytelnicy

Redakcja GRYOnline.pl, 10 czerwca 2016, 13:45

Przygotowaliśmy kolejne podsumowanie tego, w co najchętniej graliście w minionym miesiącu. Dzielimy się także z Wami naszymi redakcyjnymi dokonaniami w tym temacie. Generalnie rzecz ujmując, maj zdominowała seria Wiedźmin, co raczej nikogo nie dziwi.

Zapraszamy na imprezę GRYOffline 2016 – pokaz SEVEN, HTC Vive oraz inne atrakcje

Góral, 25 maja 2016, 13:15

Jak co roku pragniemy zaprosić Was na imprezę GRYOffline. Tym razem odbędzie się ona 9 lipca w klubie Forty Kleparz w Krakowie przy ul. Kamiennej 2-4, a wśród planowanych atrakcji znajduje się pokaz gry SEVEN: The Days Long Gone, możliwość przetestowania HTC Vive i nie tylko.

Kwiecień na GRYOnline.pl, czyli w co grała redakcja i nasi czytelnicy

Redakcja GRYOnline.pl, 6 maja 2016, 14:20

Po miesiącu od wprowadzenia nowych funkcjonalności dotyczących profili gracza na GRYOnline.pl, przygotowaliśmy minipodsumowanie tego w co graliście. Ponadto dzielimy się z Wami naszymi redakcyjnymi dokonaniami w tym temacie.

Kolejne nowości na GRYOnline.pl - profile autorów oraz strona zespołu

luckie, 29 marca 2016, 14:41

Od dziś możecie przeglądać profile autorów tworzących zespół serwisu GRYOnline.pl, tvgry.pl, gameplay.pl i GramyNaWynos.pl. Dowiecie się z nich m.in. na czym gramy oraz jakie są nasze ulubione produkcje.

Zapraszamy na GRYOffline 2015. Konkurs cosplay, pokaz Heroes VII i masa innych atrakcji

Draug, 14 maja 2015, 16:40

Tym razem wcześniej niż zazwyczaj zapraszamy Was na GRYOffline, bo zmieniamy trochę formę imprezy. W tym roku GRY-Online.pl obchodzi 15-lecie, więc chcemy połączyć klimat starych pikników z tradycyjną imprezą dla graczy, przy okazji oferując więcej atrakcji. Czekają na Was m.in. pokaz Might & Magic: Heroes VII, strefa retro i konkursy (w tym cosplayowy). Rejestracja na zlot jest otwarta do 2 lipca.

Podsumowujemy Historię Jednego Napadu; zobacz niewykorzystane sceny

Góral, 15 kwietnia 2015, 11:00

W marcu wystartowaliśmy z konkursem, w którym wspólnie z Wami bawiliśmy się w multiplayrze gry Battlefield Hardline, tworząc w ten sposób interaktywny serial Historia Jednego Napadu. Zabawa dobiegła końca, więc postanowiliśmy podsumować całą akcję i przy okazji opublikować sceny niewykorzystane podczas kręcenia serialu.

Pograj w Battlefielda Hardline z redakcją gry-online.pl i kreuj serial interaktywny

Pirlond, 19 marca 2015, 18:40

Premiera Battlefield Hardline już za nami. Z tej okazji zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie pograć z redakcją gry-online.pl w trybie sieciowym gry, rozwijając jednocześnie Historię Jednego Napadu. Oczywiście na najlepszych graczy czekają nagrody. Pierwsze zmagania odbędą się w najbliższą niedzielę, 22 marca.

GRYOffline.pl 2014 już w ten weekend

Draug, 15 października 2014, 13:00

Mamy kolejną aktualizację na temat tego, jakich atrakcji możecie oczekiwać po imprezie GRYOffline.pl, która odbędzie się już w najbliższy weekend. Do możliwości testowania War Thunder z okularami Oculus Rift i prezentacji Lords of the Fallen dołącza turniej DriveClub, a także szereg konkursów z cennymi nagrodami.

Hearthstone: Heroes of Warcraft - startuje nowy redakcyjny turniej

Góral, 17 lutego 2014, 11:10

Dziś po południu odbędą się pierwsze spotkania w redakcyjnym turnieju Hearthstone: Heroes of Warcraft. W związku z tym zapraszamy Was do oddawania typów w specjalnie przygotowanym konkursie, w którym do wygrania jest karta grafiki Nvidia GeForce GTX 780.

PS4 vs PC - czy budżetowy pecet może mierzyć się z next-genem?

Hed, 13 grudnia 2013, 18:30

Czy za cenę PlayStation 4 z 5 grami można złożyć peceta zapewniającego podobną jakość rozgrywki? Odpowiedzią na to pytanie jest podsumowanie naszego testu, w którym rzuciliśmy wyzwanie następnej generacji konsol.

GRYOnAir.pl - redakcja gry-online.pl gra w pecetowe Mortal Kombat

qjin, 5 lipca 2013, 11:20

Redakcja gry-online.pl sprawdza się w wydanej parę dni temu pecetowej wersji Mortal Kombat. Inicjatywa powstała z okazji powrotu serii na komputery osobiste po wielu latach przerwy. Obejrzyjcie nowy odcinek GRYOnAir.pl, w którym redaktorzy portalu testują kolejną, po Injustice, bijatykę studia NetherRealm.

Najlepsze gry na targach E3 2013 – wybór redakcji GRY-OnLine.pl

luckie, 14 czerwca 2013, 12:30

Czas podsumować tegoroczne E3. Redakcja GRY-OnLine.pl miała okazję zagrać w większość najważniejszych produkcji pokazywanych na targach. W związku z tym przygotowaliśmy własny ranking najlepszych gier z E3 2013.

Fable Anniversary zapowiedziana na Xboksa 360 - komentarz redakcji

Sarge, 6 czerwca 2013, 10:50

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, w którym redaktorzy Przemysław Bartula i Krystian Smoszna z serwisu gry-online.pl komentują niedawną zapowiedź gry Fable Anniversary na Xboksa 360. Jest to remake wydanego w 2004 roku zręcznościowego RPG-a od studia Lionhead.

The Bureau: XCOM Declassified - oczekiwania i pierwsze wrażenia - komentarz redakcji

Adrian Werner, 16 maja 2013, 20:35

Niedawno poznaliśmy wreszcie los trapionego problemami projektu XCOM. Produkcja została przerobiona na strzelankę TPP i ukaże się w tym roku. W komentarzu video burzliwą historię gry omawiają UV i Khalosh.

Wyniki finansowe największych koncernów okiem redakcji – materiał wideo

moir, 10 maja 2013, 16:40

W ciągu ostatnich kilku dni mieliśmy prawdziwy wysyp wyników finansowych - wszyscy wielcy wydawcy kolejno publikowali swoje raporty. Specjalnie dla was Łosiu i Gambrinus, członkowie redakcji GRY-OnLine.pl, omówili bieżące doniesienia i podjęli próbę zawyrokowania na temat przyszłej sytuacji na rynku.

Battlefield 4 - pierwszy gameplay - komentarz redakcji

Góral, 29 marca 2013, 09:35

Gra Battlefield 4 stała się faktem kilka dni temu. Firma Electronic Arts, wydawca tytułu, udostępniła przy okazji zapowiedzi pierwszy fragment gameplaya. Łukasz Malik i Grzegorz Bobrek z redakcji gry-online.pl postanowili podzielić się swoimi wrażeniami i przemyśleniami na temat tej produkcji.

Sniper: Ghost Warrior 2 – premiera i jakość gry - komentarz redakcji

Hed, 20 marca 2013, 09:30

Polski Sniper: Ghost Warrior 2 jest już w sklepach, więc możemy zweryfikować szumne obietnice CI Games. W komentarzu wideo jakość gry omawiają Gambrinus, autor naszej recenzji, oraz Kacper z tvgry.pl.

Starcraft II: Heart of the Swarm - porównanie ustawień graficznych i komentarz redakcji dotyczący premiery gry

g40, 13 marca 2013, 14:19

Zapraszamy do obejrzenia filmiku prezentującego różnicę w wyglądzie gry Starcraft II: Heart of the Swarm na minimalnych i maksymalnych ustawieniach graficznych. Na deser zaś komentarz redakcji dotyczący premiery nowego rozdziału w jednym z najpopularniejszych uniwersów.

Assassin’s Creed IV: Black Flag – oficjalna zapowiedź – komentarz redakcji

moir, 7 marca 2013, 09:34

Zapowiedziana niedawno kolejna odsłona sztandarowej produkcji Ubisoft - Assassin's Creed IV: Black Flag, wywołała spore poruszenie w sieci. Twórcy obiecują, że gra będzie znacznie bardziej rozbudowana niż jej poprzednie części. O komentarz w tej sprawie pokusili się Łukasz Malik oraz Krystian Smoszna z redakcji gry-online.pl.

Command & Conquer jako wielki sieciowy hub - komentarz redakcji

Sarge, 5 marca 2013, 11:20

Niedawna zapowiedź połączenia uniwersów trzech podserii Command & Conquer w darmowej grze strategicznej była dość istotną wiadomością dla wielu fanów marki. O komentarz w tej sprawie pokusili się UV oraz Łosiu z redakcji gry-online.pl.

GRYOnAir.pl - Epidemia! - kulisy pracy serwisu gry-online.pl

Hed, 28 lutego 2013, 16:06

W redakcji serwisu gry-online.pl ostatnio zapanowała epidemia, która zdziesiątkowała szeregi. Mimo tego, udało się zebrać odpowiednią liczbę wystarczająco zdrowych redaktorów, aby nakręcić kolejny odcinek serii GRYOnAir.pl.

Dreamfall Chapters: The Longest Journey – komentarz redakcji GRY-OnLine.pl

luckie, 18 lutego 2013, 19:11

Dzięki wsparciu fanów Dreamfall Chapters: The Longest Journey zostanie w końcu stworzone. Redaktorzy GRY-OnLine.pl, Verminus i Łosiu, komentują sukces produkcji na Kickstarterze.

Aliens: Colonial Marines – komentarz redakcji GRY-OnLine.pl

luckie, 12 lutego 2013, 21:42

Oj zaskoczył nas ten Aliens: Colonial Marines i to bynajmniej nie pozytywnie. Przestarzała grafika, męcząca rozgrywka i miałka fabuła to tylko niektóre z zarzucanych grze wad. Więcej znajdziecie w komentarzu redakcji, w którym Verminus i U.V. Impaler opowiadają o swoich odczuciach na temat najnowszej produkcji o Obcym.

Pierwszy gameplay z Wasteland 2 – komentarz redakcji gry-online.pl

luckie, 11 lutego 2013, 18:00

Redakcja gry-online komentuje pierwszy zaprezentowany fragment rozgrywki z Wasteland 2. Verminus i Gambrinus dyskutują, jakie elementy gameplay'a przypadły im do gustu, a jakie niekoniecznie.

Data premiery GTA V i wersja na PC - komentarz redakcji gry-online.pl

Sarge, 4 lutego 2013, 13:20

Redakcja gry-online.pl skomentowała ostatnie wieści w sprawie gry Grand Theft Auto V - potwierdzenie dokładnej daty premiery oraz kwestię ewentualnego wydania wersji na PC. O podsumowanie znanych faktów pokusili się UV oraz Łosiu.

GRYOnAir.pl - przygotowania do plebiscytu, czyli z życia redakcji gry-online.pl

Hed, 23 stycznia 2013, 10:37

GRYOnAir.pl uderza ponownie. W dzisiejszym odcinku tego zatrważającego dokumentu zobaczycie jak redakcja gry-online.pl przygotowuje się do plebiscytu na GRĘ ROKU 2012. To kolejna okazja, aby podejrzeć kulisy powstawania naszego serwisu.

Serwis gry-online.pl po apokalipsie – jedyne postapokaliptyczne podsumowanie 2012 roku

Hed, 21 grudnia 2012, 11:32

Co robi gracz po końcu świata, który przewidzieli Majowie? Oczywiście zabiera się za podsumowanie 2012 roku. W specjalnym, postapokaliptycznym materiale redakcja gry-online.pl opowiada o swoich ulubionych tytułach. The Walking Dead, Borderlands 2, DayZ – było w co grać!

GRYOnAir.pl powraca – zobacz, co słychać w redakcji gry-online.pl

Hed, 7 grudnia 2012, 15:10

W drugim sezonie GRYOnAir.pl wracamy do Waszej ulubionej redakcji, aby sprawdzić, co słychać u redaktorów gry-online.pl. Zobacz jak powstaje nasz serwis od kuchni.

Redakcyjna kooperacja w Mass Effect 3 i konkurs z Normandiami do wygrania

Redakcja GRYOnline.pl, 16 marca 2012, 11:00

Pograliśmy sobie w tryb kooperacji w Mass Effect 3 i nagraliśmy filmik z naszej walki z Gethami. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was konkurs z miniaturowymi modelami Normandii do wygrania.