Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 listopada 2023, 15:00

autor: Krystian Orzechowski

Rozdajemy kody do Przepustki Bojowej w Synced dla użytkowników VIP

Przygotowaliśmy kolejny giveaway dla naszych użytkowników Premium VIP. W rozwinięciu newsa znajdziecie szczegóły jak odebrać swój unikalny klucz.

We współpracy z Tencent Games przygotowaliśmy dla naszych użytkowników Premium VIP giveaway, w którym do zgarnięcia jest Przepustka Bojowa do gry SYNCED o wartości 40$.

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o grze SYNCED, najwyższa pora to zmienić. Jest to opracowana przez NExt Studios darmowa strzelanka kooperacyjna TPS w futurystycznych klimatach. Za jej wydanie odpowiada studio Level Infinite. Produkcja wyróżnia się unikalnym połączeniem survivalu i gry sieciowe opartej na rywalizacji, co sprawia, że każda rozgrywka zyskuje niepowtarzalny charakter. Jednym z ciekawszych aspektów – poza dużą wolnością podczas customizacji swojej postaci – jest mechanika oswajania pokonanych przeciwników (Nano). Każdy z nich zapewnia charakterystyczne dla swojej subklasy zdolności. Pomiędzy kolejnymi meczami trafiamy do Haven – bezpiecznego azylu, w którym możemy ulepszyć posiadany sprzęt i rozwinąć swoje umiejętności.

Jak odebrać swój kod?

Synced możecie pobrać z oficjalnej strony, a także przez launcher Steama lub platformę Epic Games. Sam kod znajdziecie natomiast pod adresem: https://www.gry-online.pl/promocje.asp?ID=238.

Instrukcja aktywacji klucza krok po kroku:

1. Zaloguj się do gry, ukończ samouczek i stwórz postać.

2. Wejdź na stronę: https://www.syncedthegame.com/, a następnie kliknij Redeem Code

(https://www.syncedthegame.com/en/rewards/cdkey).

3. Zaloguj się na swoje konto SYNCED, wprowadź swój unikalny klucz, a następnie kliknij Aktywuj.

4. Nagrody powinny pojawić się w skrzynce pocztowej dostępnej w grze.

Akcja promocyjna trwa do 30 listopada lub do wyczerpania zapasów!