Gryfiks489

Gryfiks489 ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

22.06.2026 17:56
odpowiedz
Gryfiks489
26

animatiV Jest kilka wymagających gier np subnautica, czy emulatory i gta 5

22.06.2026 17:55
odpowiedz
Gryfiks489
26

animatiV Bo op nie interesuje się tematem, albo zwyczajnie jest ignorantem

22.06.2026 17:54
odpowiedz
Gryfiks489
26

animatiV Ja tam gram na padzie jak faktycznie chcę coś ograć pełnoprawnego na telefonie (a gram tak od 10 lat)

14.05.2026 09:31
odpowiedz
Gryfiks489
26

WindMorro piszą głupoty xd; zresztą build który "wyciekł" to nic innego jak preload z epica (a jak jest z drm epica wszyscy wiemy xd)

05.05.2026 03:33
odpowiedz
Gryfiks489
26

xan11pl i rozumiem że przy tym ultra realiźmie robisz to samo co w grach xd

21.04.2026 04:48
odpowiedz
Gryfiks489
26

mirko81 jak dzieją się cyrki jak opisane wyżej to normalne że się wymienia, rozumiem gdybyś napisał tak o modyfikacjach typu 2x więcej vramu czy wymiana kondesatorów na lepsze w celu wyciągnięcia lepszych zegarów

28.09.2025 00:30
odpowiedz
Gryfiks489
26

Na youtube jest każda stacja radiowa wraz z komentarzem prowadzącego;
A to nie jest oczywiste, że jak wskoczy soundtrack z need for speeda to nagle zmiana biegów następuje przy wyższych obrotach ( ?° ?? ?°)

19.09.2025 19:17
😜
odpowiedz
Gryfiks489
26

Przekaz z skrócie
Hejterzy: buuu gra przesycona woke
Twórca: a ssijcie wora hejterzy xd

21.05.2025 21:00
odpowiedz
Gryfiks489
26

Skoro ma taki problem to powinien celować w przerabialną konsolę ze starszym softem, teraz będzie musiał zbierać pół roku na jakieś gry które u nas kosztują ok 1/4 używanej fatki

post wyedytowany przez Gryfiks489 2025-05-21 21:02:00
01.04.2025 22:35
odpowiedz
Gryfiks489
26

Bo to jest tylko pcb od 3090, a procesor od 4090 i 48gb vram

post wyedytowany przez Gryfiks489 2025-04-01 22:36:14
15.01.2025 04:50
1
odpowiedz
Gryfiks489
26

No i byś wszystko właśnie stracił, słyszałeś może o uniwersytecie potwornym? RT w filmach jest od dawna i ten kto zbadał temat ray tracingu to wie o tym od dawna xD

08.12.2024 15:12
odpowiedz
Gryfiks489
26

Prosta sprawa, niech przeniosą produkcję do innego kraju, a nie się użalają xd

23.06.2024 22:49
😃
odpowiedz
Gryfiks489
26

Obecnie nawet jest sterowanie klawiaturą i już nie trzeba podpinać pada;
Powinni tutaj zrobić oddzielną kategorię na wersję pc

02.06.2024 22:51
odpowiedz
Gryfiks489
26

wydali na switcha to jaki oni mają problem wydać też na androida, obecne smartfony są kilkukrotnie wydajniejsze niż taki switch

02.06.2024 22:47
odpowiedz
Gryfiks489
26

po latach, ktoś zrobił port spolszczenia z podstawki do remastera
https://grajpopolsku.pl/forum/viewtopic.php?t=2602&start=560

23.05.2024 09:23
odpowiedz
Gryfiks489
26

A wiesz że na odsprzedaży gier pudełkowych po cenie zakupu polega korzystanie z gier na switcha, dlatego tak te gry trzymają cenę. Inna sprawa że w ten sposób to zamiast kupić, przejść i sprzedać w tej samej cenie, to równie dobrze można ściągnąć pirata, a ten ktoś kto by kupił od ciebie, to by kupił nówkę ze sklepu, na jedno wychodzi

11.02.2024 01:22
😁
odpowiedz
Gryfiks489
26

Po to żeby nie marnować na nią więcej czasu, gdy sprawdza się grę z ciekawości xd

26.12.2023 16:45
odpowiedz
Gryfiks489
26

Jest też port z androida na ps vitę

09.08.2023 15:27
😢
odpowiedz
Gryfiks489
26

Szkoda że anulowali

09.07.2023 23:14
👍
1
odpowiedz
Gryfiks489
26
8.0
PC

Kolejny Bioshock Infinite - jestem za, będzie co ogrywać, tak samo jak Close to the sun, Atomic Heart, Judas czy w końcu Bioshock 4 (jak wyjdzie); im więcej tego typu pozycji tym lepiej (więcej pozycji do ogrania w tych klimatach)

20.03.2023 08:39
😁
1
odpowiedz
Gryfiks489
26

Do hogwards legacy zainstaluj moda magic gun, gra przestanie być dziecinna - zamiast różdżki masz glocka

post wyedytowany przez Gryfiks489 2023-03-20 08:39:57
02.01.2023 13:03
odpowiedz
Gryfiks489
26

czemu tutaj różne wydania są przypisane jako jedno, wersja na ps3 =/= ps vita =/= psp

02.01.2023 13:01
📄
odpowiedz
Gryfiks489
26

Najlepiej przejść wszystkie części po kolei, każda część to inna fabuła i rozgrywka
(tak wiem, pytanie z przed 10 lat, ale zostawiam to tak dla potomnych)

06.05.2022 17:55
odpowiedz
Gryfiks489
26

jest jeszcze she sees red (gra na pół godziny i czasem bywała za darmo w wersji mobilnej) i oczywiście seria life is strange czy detroit become human

post wyedytowany przez Gryfiks489 2022-05-06 17:55:45
29.03.2022 20:06
odpowiedz
Gryfiks489
26

jest jeszcze truck driver (a czy dobry to nwm)

post wyedytowany przez Gryfiks489 2022-03-29 20:06:58
17.02.2022 11:15
odpowiedz
Gryfiks489
26

po ręcznym przekopiowaniu plików działa tylko z lis before the strorm
https://www.facebook.com/Grajpopolsku/posts/5513516638664307

10.02.2022 09:15
odpowiedz
Gryfiks489
26

jaki rtx? chodzi ci o reshade i marty mcfly? bo nie dodali ray traycingu do remastera xD

10.02.2022 09:13
😒
odpowiedz
Gryfiks489
26

włosi się prują o to że nie mają dubbingu w dying light 2, ale i tak zaraz ktoś wyskoczy żeby siedzieć cicho i uczyć się angielskiego xd

10.02.2022 09:08
1
odpowiedz
Gryfiks489
26

SpecShadow quantum break albo seria life is strange to nie gra idie; (nawet w lis 3 i niedawnym remasterze nie dali polskich napisów)

01.01.2022 11:17
odpowiedz
Gryfiks489
26

noo głupota z tą eksluzywnością (w ogóle we wszystkich grach, ale to już inna sprawa), gdyby chociaż wydali to też na pc (a najlepiej to i na większość platform włącznie ze starszym ps4 i xbox one) to może gra by nawet jakoś zarobiła na siebie

15.05.2021 17:54
odpowiedz
Gryfiks489
26

w zasadzie to te zakończenie wybrało 51% osób więc wcale nie tak duży procent xd

15.01.2021 01:20
😉
odpowiedz
Gryfiks489
26

albo lis after the storm

24.12.2020 11:51
😒
odpowiedz
Gryfiks489
26

nie każdy opłaca ps+, a jednak jest fanem playstation

24.12.2020 11:49
😂
odpowiedz
Gryfiks489
26

to żeś pojechał - wiesz jaki to by był cyrk, za rok to już konsole będą stać w sklepie w magazynach więcej niż miesiąc, zresztą gdyby takie coś dali to ceny akcji zaczeły by spadać z pierwszymi uceglonymi konsolami

13.12.2020 17:38
😁
odpowiedz
Gryfiks489
26

klasyczek - kilka niedociągnięć jest..

10.10.2020 17:22
odpowiedz
Gryfiks489
26

to pisz żeby zrobili update z polskimi napisami do capitana spirita, lis 2 i tell me why

20.07.2020 13:23
👍
odpowiedz
Gryfiks489
26

no, niedługo rtx 3000 i ceny starych kart spadną

14.07.2020 19:45
odpowiedz
Gryfiks489
26

powinna, ale radziłbym wsadzić 12/16gb ram

14.07.2020 19:44
😜
odpowiedz
Gryfiks489
26

i3 2/3 gen, integra, 4gb ram i essa

post wyedytowany przez Gryfiks489 2020-07-14 19:44:52
08.04.2020 11:15
1
odpowiedz
Gryfiks489
26

rdr2 wyszło na pc a ets2 na ps4 dalej nie ma xd

03.09.2019 14:48
😁
odpowiedz
Gryfiks489
26

Czyżby gry z kosza?

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl