Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM

Publicystyka

Publicystyka 1 sierpnia 2016, 14:00

autor: Damian Pawlikowski

Gry sierpnia 2016 - najciekawsze premiery i konkurs

Po słabszym lipcu powoli wracają większe premiery. Mówiąc krótko, będziemy zwiedzać Gotham i pędzić do centrum wszechświata. Oto premiery sierpnia.

Spis treści

Półmetek wakacji to okres, kiedy sklepy powoli zaczynają wprowadzać promocje na artykuły szkolne, a młodzież z każdym dniem coraz bardziej nerwowo spoglądać na kalendarz. Na szczęście liczni producenci gier wideo przygotowali bardzo smakowitą odskocznię od brutalnej rzeczywistości – a my wybraliśmy dziesiątkę najgorętszych naszych zdaniem premier miesiąca, którą otwierają duże fabularne dodatki do dwóch interaktywnych molochów, Fallout 4: Nuka World oraz World of Warcraft: Legion. Ponadto po wielu przesunięciach i – zdawać by się mogło – złudnych nadziejach nadciąga No Man’s Sky w towarzystwie szybkich jak błyskawica bolidów w F1 2016 oraz niesfornych robaków, które w Worms WMD przyprowadziły na plac boju rozmaite pojazdy. Polacy nie gęsi i swój horror mają – rodzimy Phantaruk spróbuje wystraszyć nas w ten najbardziej pozytywny z możliwych sposobów już w połowie miesiąca. Wtedy też do sprzedaży trafi Grow Up, kontynuacja zaskakującego i wyjątkowo oryginalnego przygodowego Grow Home. Na koniec pozostały same perełki, czyli dwa tytuły bazujące na popularnych markach – Attack on Titan: Wings of Freedom oraz Batman: The Telltale Game Series, a także długo oczekiwany sequel jednej z najlepszych i najbardziej klimatycznych skradanek/strzelanek RPG ostatnich lat, Deus Ex: Rozłam ludzkości. Aż żal żegnać się z wakacjami, skoro tyle fajnych pozycji do ogrania jawi się na horyzoncie.

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 30 sierpnia 2016 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Dodatkowo będąc zalogowanym należy odszukać wybrany tytuł w naszej Encyklopedii Gier i przyznać mu „łapkę w górę”. Trafi on wówczas do kolekcji gier użytkownika. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

W poprzedniej edycji konkursu wygrał komentarz użytkownika Fabiosek1.

TWOIM ZDANIEM

Twoja najbardziej oczekiwana premiera sierpnia to…

No Man’s Sky
32,1%
Deus Ex: Rozłam ludzkości
37,9%
Batman: The Telltale Game Series
7,3%
World of Warcraft: Legion
5,3%
Grow Up
1,2%
Phantaruk
2,1%
F1 2016
3,5%
Worms WMD
5%
Attack on Titan: Wings of Freedom
2,8%
Fallout 4: Nuka World
2,7%
Zobacz inne ankiety
Gry sierpnia 2017 – najciekawsze premiery i konkurs
Gry sierpnia 2017 – najciekawsze premiery i konkurs

Przed nami gorący sierpień – dosłownie i w przenośni. Sezon ogórkowy się kończy, więc chroniąc się w domowym zaciszu przed upałami, ogramy takie przeboje jak Uncharted: Zaginione dziedzictwo, Life is Strange: Before the Storm czy ARK: Survival Evolved.