Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2019, 17:26

autor: Bebop

Zwiastun na premierę Death Stranding trwa 8 minut

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszego dzieła Hideo Kojimy, czyli Death Stranding. Produkcja w listopadzie zadebiutuje na PlayStation 4 i z tej okazji udostępniony został nowy, prawie 8-minutowy zwiastun.

Mads Mikkelsen jest jednym z wielu aktorów, którzy występują w Death Stranding. - Zwiastun na premierę Death Stranding trwa 8 minut - wiadomość - 2019-10-30
Mads Mikkelsen jest jednym z wielu aktorów, którzy występują w Death Stranding.

Studio Kojima Productions pokazało pełen rozmachu zwiastun premierowy Death Stranding. Trwający prawie 8 minut materiał przypomina o nadchodzącej premierze gry i jest dostępny z polskim dubbingiem. Magnum opus Hideo Kojimy zadebiutuje 8 listopada na konsoli PlayStation 4.

Death Stranding to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Nie tylko ze względu na postać nieszablonowego i ekscentrycznego dewelopera, jakim jest Kojima. Gra pozostaje wielką tajemnicą, nawet pomimo licznych informacji, które w ciągu ostatnich miesięcy trafiły do sieci. Deweloper ma dużą szansę zaskoczyć fanów formułą swojego dzieła. Już pojutrze rano pojawią się recenzje gry (także na łamach GRYOnline.pl) i wreszcie dowiemy się, z czym mamy do czynienia.

Posiadaczom pecetów przypominamy, że również będą mogli zapoznać się z Death Stranding. Zgodnie z zapowiedzią Hideo Kojimy, tytuł trafi na komputery osobiste w przyszłym roku.

  1. Wszystko o Death Stranding
  2. Hollywood w grach – znane twarze, które zobaczymy w Death Stranding
  3. Oficjalna strona internetowa gry Death Stranding