Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 30 października 2019, 18:10

autor: Ender

Jutro nowy zwiastun serialu Wiedźmin - Netflix wypuścił teaser

W czwartek (jutro) powinniśmy poznać datę premiery długo oczekiwanego serialu Wiedźmin, powstającego na zamówienie serwisu Netflix. Zostanie ona ujawniona wraz z kolejnym zwiastunem produkcji.

Machina promocyjna długo oczekiwanej serialowej adaptacji książek o przygodach Geralta z Rivii działa na coraz szybszych obrotach. Na oficjalnym profilu Netfliksa na Twitterze pojawił się teaser i informacja o tym, że już jutro w sieci zadebiutuje kolejny zwiastun superprodukcji z Henrym Cavillem w roli głównej. Nowy trailer powinien przynieść odpowiedź na pytanie zadawane przez wszystkich fanów – kiedy konkretnie seria zostanie udostępniona w serwisie? Według niepotwierdzonych informacji i plotek, powinno nastąpić to jeszcze przed końcem tego roku, najpewniej w grudniu. Jak jednak będzie w rzeczywistości przekonamy się za kilkanaście godzin.

Drugi zwiastun Wiedźmina zostanie pokazany podczas konwentu Luca Comics and Games we Włoszech. Dodajmy, że w ubiegłym tygodniu producenci serii udostępnili widzom kolejne zdjęcia z planu. O serialu w nowym wywiadzie wypowiedział się też niezwykle pozytywnie Andrzej Sapkowski. Według pisarza, superprodukcja może liczyć na sukces porównywalny z Grą o tron. Twórcy liczą na to, że mimo mocnej konkurencji przyciągną uwagę globalnego odbiorcy, także nieznającego książkowego materiału źródłowego oraz gier stworzonych przez CD Projekt RED. Pomocna w tym zadaniu okazać ma się mocna obsada aktorska, a także stawiająca na autentyzm scenografia oraz efekty specjalne wystrzegające się nadużywania CGI.

Jeszcze w tym roku powinniśmy wiedzieć, czy serial spełni wysokie oczekiwania fanów. - Jutro nowy zwiastun serialu Wiedźmin - Netflix wypuścił teaser - wiadomość - 2019-10-30
Jeszcze w tym roku powinniśmy wiedzieć, czy serial spełni wysokie oczekiwania fanów.
  1. Serial Wiedźmin - strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.