Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 października 2011, 12:22

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zostań królem strzelców z poradnikiem do gry FIFA 12

"Poradnik do gry FIFA 12 zawiera ogromną ilość porad oraz masę filmików instruktażowych dzięki którym żadna taktyka nie będzie Wam obca. Ponadto znalazły się w nim objaśnienia nowinek, a także tajniki rozgrywki w trybie Zostań Gwiazdą."

„Poradnik do gry FIFA 12 zawiera ogromną ilość porad odnośnie konstruowania akcji, strzeżenia dostępu do własnej bramki i stosowania różnorodnych taktyk. Filmiki instruktażowe pozwolą Wam zaznajomić się z mechanizmami wykonywania stałych fragmentów gry, podań, strzałów i bramkarskich interwencji, a także pokażą przykładowe sposoby zaatakowania przeciwnika oraz posunięć defensywnych. W poradniku znajdziecie także objaśnienie nowinek oraz zasad rządzącym się trybem kariery trenerskiej, poznacie tajniki rozgrywki w trybie Zostań Gwiazdą.” – „ElMundo”

Poradnik do FIFA 12

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry FIFA 12 w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

FIFA 12 - poradnik za SMS