Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2004, 08:08

autor: Klecha

Żołnierzu gotuj się! Men of Valor: Vietnam dla PC już ozłocony

Korporacja Vivendi Universal Games podała informacje prasową, w której donosi, że nowa gra studia 2015 w wersji dla komputerów PC uzyskała dziś status GOLD i trafiła do tłoczni.

Korporacja Vivendi Universal Games podała informacje prasową, w której donosi, że nowa gra studia 2015 w wersji dla komputerów PC uzyskała dziś status GOLD i trafiła do tłoczni.

Żołnierzu gotuj się! Men of Valor: Vietnam dla PC już ozłocony - ilustracja #1

Men of Valor: Vietnam to gra akcji utrzymana w perspektywie pierwszej osoby (FPP), która prezentuje wydarzenia jednego z najbardziej kontrowersyjnych konfliktów zbrojnych XX wieku. W wersji dla komputerów PC w Ameryce Północnej gra trafi na półki sklepowe dokładnie 26 października. Edycja przygotowywana z myślą o platformie Microsoft Xbox będzie miała swoją światową premierę już 19 października. Natomiast europejska premiera oby wersji będzie miała miejsce już 29 października. Za powstanie Men of Valor: Vietnam odpowiedzialny jest zespół 2015, który posiada na swym koncie niekwestionowany przebój z roku 2001, pt. Medal of Honor: Allied Assault.

Żołnierzu gotuj się! Men of Valor: Vietnam dla PC już ozłocony - ilustracja #2

Naszym zadaniem jako gracza, jest pokierowanie poczynaniami jednego z amerykańskich żołnierzy, któremu towarzyszyć będzie oddział kierowanych przez komputerowe A.I. współtowarzyszy. Twórcy przygotowali spójną kampanię opartą na autentycznym przebiegu tego konfliktu zbrojnego. Będziemy uczestniczyć w misjach rozpoznawczych typu „znajdź i zniszcz” rozgrywających się w okolicach amerykańskiej bazy lotniczej w Danang, w walkach związanych z ofensywą Tet i kontrofensywą Hue oraz jeszcze wielu innych.

Żołnierzu gotuj się! Men of Valor: Vietnam dla PC już ozłocony - ilustracja #3
Żołnierzu gotuj się! Men of Valor: Vietnam dla PC już ozłocony - ilustracja #4

Więcej informacji o Men of Valor: Vietnam znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier. Koniecznie sprawdźcie także mutliplayer demo pozwalające na zabawę na trzech różnych mapach, w trzech trybach oraz trzema typami postaci.