Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 maja 2010, 10:02

autor: Jiker

Zobacz wszystkie odcinki mini-serialu Bright Falls w polskiej wersji

Firma Microsoft udostępniła ostatni spolszczony odcinek mini-serialu Bright Falls, będącego filmowym wprowadzeniem do historii Alana Wake'a.

Firma Microsoft udostępniła ostatni spolszczony odcinek mini-serialu Bright Falls, będącego filmowym wprowadzeniem do historii Alana Wake'a.

Zobacz wszystkie odcinki mini-serialu Bright Falls w polskiej wersji - ilustracja #1

Kadr pochodzi z trzeciego odcinka mini-serialu Bright Falls.

Od niedzieli cały mini-serial mogliście znaleźć w bazie Xbox Live i obejrzeć po uprzednim pobraniu na dysk twardy Xboksa 360, a także na oficjalnej stronie mini-serialu. Dzisiaj otrzymaliśmy wreszcie szansę publikacji pełnej serii na łamach gry-online.pl. Każdy z odcinków został dodatkowo wzbogacony o polskie napisy, dzięki czemu wprowadzenie jest zrozumiałe dla wszystkich fanów niezwykłych przygód pisarza:

  1. Bright Falls Akt I – wersja PL
  2. Bright Falls Akt II – wersja PL
  3. Bright Falls Akt III – wersja PL
  4. Bright Falls Akt IV – wersja PL
  5. Bright Falls Akt V – wersja PL
  6. Bright Falls Akt VI – wersja PL

Przypominamy, że reżyserem Bright Falls jest Philip Van, kilkunastokrotnie nagradzany twórca (m.in. na Festiwalu Filmowym w Sundance oraz na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie), który do współpracy zaprosił m.in. aktorów Toma Noonana (serial Damages/Układy) oraz Coopera Huckabee (w ostatnim czasie dołączył do obsady serialu True Blood/Czysta Krew, wyprodukowanego przez HBO).

Z naszej strony chcielibyśmy Was jeszcze tylko zachęcić do zapoznania się z ostatnimi materiałami na temat dzieła Remedy Entertainment, opublikowanymi na łamach gry-online.pl. Mamy tu na myśli recenzję, video-recenzję przygotowaną przez tvgry.pl, a także filmy z cyklu Gramy!:

Alan Wake debiutował na europejskim, a także polskim rynku 14 maja, wyłącznie w wersji na Xboksa 360.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.