Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2020, 12:19

autor: Carla

Znamy listę trofeów Watch Dogs Legion

W sieci znajduje się już kompletna lista 40 trofeów, które będziemy mogli zdobyć w Watch Dogs Legion, nowej grze Ubisoftu.

Wczoraj pisaliśmy, że nasi koledzy z TVGry zaprezentowali nam dwugodzinny gameplay z Watch Dogs: Legion, tymczasem nie jest to koniec informacji związanych z tym tytułem. W Internecie znalazła się lista wszystkich możliwych do zdobycia trofeów na PS4.

Lista zawiera łącznie 40 trofeów, w tym 1 platynowe, 2 złote, 19 srebrnych i 18 brązowych. Wbicie platyny nie sprawia wrażenia szczególnie trudnego Do Internetu przeciekła kompletna lista 40 trofeów, które będziemy mogli zdobyć w Watch Dogs Legion, nowej grze Ubisoftu. Spora część trofeów wymaga ukończenia poszczególnych misji fabularnych oraz pobocznych. Pozostałe można zdobyć na przykład poprzez rekrutowanie konkretnych członków do drużyny, eliminowanie wrogów w określony sposób czy wywołanie buntu we wszystkich dzielnicach Londynu. Nie zabraknie zbierania znajdziek, kupowania lakierów do pojazdów, a także skórek i ulepszeń do broni. Zdobycie wszystkich trofeów w Watch Dogs: Legion będzie raczej oparte o pełne ukończenie gry niż o ekstremalne wyzwania.

Pełną listę trofeów można zobaczyć tutaj. Bez obaw – ich nazwy i opisy nie zawierają spoilerów, które zdradzałyby fabułę gry.

Przypominamy, że premiera Watch Dogs: Legion na PC, Xbox One i PS4 odbędzie się 29 października. Gra będzie także dostępna na konsole nowej generacji w dniu ich premiery, tj. 10 listopada na Xbox Series X/S i 19 listopada na PS5.

  1. Watch Dogs: Legion – oficjalna strona
  2. 5 rzeczy, za które lubię i 5 które mnie drażnią w Watch Dogs Legion
  3. Wszystko o Watch Dogs Legion
  4. Watch Dogs Legion - poradnik do gry