Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2020, 21:19

Watch Dogs Legion - zobacz pierwsze 2 godziny gry [Aktualizacja]

Do premiery Watch Dogs Legion zostało zaledwie kilka dni. Z tej okazji w Internecie pojawia się wiele gameplayów z najnowszej produkcji Ubisoftu. Nasi koledzy z TVGry zaprezentowali 2-godzinny materiał, na którym widzimy m.in. jak wygląda rekrutacja członków drużyny. IGN pokazał, jak tytuł prezentuje się z włączonym ray tracingiem.

Premiera Watch Dogs Legion zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji w ręce dziennikarzy z całego świata trafiły kopie tytułu. Wśród nich znaleźli się także nasi koledzy z TVGry. W czasie dzisiejszego streama zaprezentowali oni dwugodzinny gameplay, na którym możemy zobaczyć, jak prezentuje się nowa produkcja Ubisoftu. Ukazana została tam między innymi eksploracja Londynu oraz proces rekrutowania nowych członków drużyny. Zapis transmisji możecie zobaczyć poniżej.

Warto zwrócić uwagę także na materiał opublikowany przez serwis IGN. Zaprezentowano na nim zaledwie pierwsze 14 minut rozgrywki z Watch Dogs Legion. Istotne jest w nim to, że zapis ten został uchwycony na PC w 2K i z włączonym ray tracingiem. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak tytuł prezentuje się w całej swojej okazałości.

Watch Dogs Legion zadebiutuje na PC, PS4 i Xboksa One 29 października. Na konsole następnej generacji trafi w dniach ich premier – 10 listopada na Xboksa Series X/S i 19 listopada na PS5. Tytuł otrzyma polską wersję językową (tylko napisy).

  1. Watch Dogs: Legion – oficjalna strona
  2. 5 rzeczy, za które lubię i 5 które mnie drażnią w Watch Dogs Legion
  3. Wszystko o Watch Dogs Legion
  4. Watch Dogs Legion - poradnik do gry