Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2010, 12:37

autor: Olek

Znamy datę wydania pierwszego DLC do gry Red Dead Redemption

Pierwszy z zapowiadanych przez studio Rockstar Games dodatków typu DLC do znakomitej westernowej gry akcji Red Dead Redeption ujrzy światło dzienne 22 czerwca. Rozszerzenie Outlaws To The End Co-Op Mission Pack udostępnione zostanie nieodpłatnie za pośrednictwem usług Xbox Live oraz PlayStation Network i zawierać będzie m.in. sześć nowych misji przeznaczonych dla trybu kooperacji.

Pierwszy z zapowiadanych przez studio Rockstar Games dodatków typu DLC do znakomitej westernowej gry akcji Red Dead Redeption ujrzy światło dzienne 22 czerwca. Rozszerzenie Outlaws To The End Co-Op Mission Pack udostępnione zostanie nieodpłatnie za pośrednictwem usług Xbox Live oraz PlayStation Network i zawierać będzie m.in. sześć nowych misji przeznaczonych dla trybu kooperacji (maksymalnie dla 4 graczy).

Znamy datę wydania pierwszego DLC do gry Red Dead Redemption - ilustracja #1

Niebezpieczna przeprawa w scenariuszu The River

Co prawda wydanie pierwszego DLC do RDR pierwotnie planowane było na początek tego miesiąca, ale do kilkutygodniowych (a czasem i znacznie większych) poślizgów ze strony Rockstar Games zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Tym razem opóźnienie łatwiej jest wybaczyć choćby z tego powodu, że Outlaws To The End Co-Op Mission Pack zapowiada się wyjątkowo smakowicie.

Jak już informowaliśmy, dzięki DLC graczom przyjdzie m.in. wziąć udział w szturmie na siedzibę gangu Waltona (Walton’s Gold), przeprawić się tratwą przez pełną niebezpieczeństw rzekę (The River) oraz obronić miasto Tesoro Azul przed meksykańską armią (Ammunition). Rozszerzenie zawierać będzie także nowe trofea/osiągnięcia, dodatkowe punkty doświadczenia do zdobycia i kolejne wyzwania w trybie kooperacji.

Znamy datę wydania pierwszego DLC do gry Red Dead Redemption - ilustracja #2

Garstka rewolwerowców musi odeprzeć atak armii meksykańskiej w scenariuszu Ammunition

Twórcy Red Dead Redemption zapewniają, że na darmowym Outlaws To The End Co-Op Mission Pack się nie skończy. Już wcześniej pojawiły się pogłoski o dwóch kolejnych DLC, których spodziewać się można latem. Także z informacji dostępnych na stronie Rockstar Games wyczytać można, że w planach na lato i jesień jest więcej dodatków do gry, o których gracze poinformowani zostaną niebawem. Niestety, wszystko wskazuje na to, że tym razem chodzi o płatne materiały.

Zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry Red Dead Redemtption, która w serwisie www.gry-online.pl zdobyła notę 90%, a także zobaczenia ciekawych materiałów wideo na jej temat przygotowanych przez redakcję tvgry.pl.

  1. Gramy! - Gramy w Red Dead Redemption - mini Meksyk
  2. Gramy! - Gramy w Red Dead Redemption - multiplayer
  3. Gramy! - Gramy w Red Dead Redemption, część II
  4. Gramy! - Gramy w Red Dead Redemption