Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2011, 08:55

autor: Kono

Znamy datę premiery Trine 2 na PC

Firma Lace Black Mamba poinformowała, że pecetowa edycja gry Trine 2 pojawi się na Wyspach Brytyjskich 9 grudnia 2012 roku. Brytyjczycy otrzymają dostęp do Edycji Kolekcjonerskiej zawierającej: Trine 2, Trine, ścieżkę dźwiękową oraz album z grafikami koncepcyjnymi.

Firma Lace Black Mamba ujawniła, że premiera pudełkowej wersji gry Trine 2 na pecety w Wielkiej Brytanii odbędzie się 9 grudnia bieżącego roku.

Wersja wydawana w Wielkiej Brytanii będzie tzw. Collector’s Edition. W opakowaniu znajdzie się: Trine 2 (działający na PC i Mac), Trine, ścieżka dźwiękowa oraz album z grafikami koncepcyjnymi. Edycja Kolekcjonerska najprawdopodobniej nie będzie dostępna na konsolach.

Znamy datę premiery Trine 2 na PC - ilustracja #1

Jeśli chodzi o debiut gry w Polsce to aktualnie na oficjalnej stronie firmy Ubisoft nie ma żadnych informacji dotyczących premiery Trine 2 w naszym kraju. Nie możemy też stwierdzić czy nad Wisłą ukaże się Edycja Kolekcjonerska, czy jedynie „zwykła” pudełkowa wersja Trine 2. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na informacje od firmy Ubisoft Poland.

Osobom niezainteresowanym dodatkami z Collector’s Edition pozostaje zakupienie Trine 2 w wersji cyfrowej na PC. Według serwisu Eurogamer, pojawi się ona nieco wcześniej niż pudełkowy odpowiednik, bo już 6 grudnia 2011 roku. Warto jednak zaznaczyć, że na serwisie Steam nie podano jeszcze dokładnej daty wydania.

Aktualnie nie znamy terminu debiutu gry na PlayStation Network i Xbox Live Arcade. Można jednak przypuszczać, że konsole otrzymają swoje edycje Trine 2 jeszcze w tym roku.

Znamy datę premiery Trine 2 na PC - ilustracja #2

Przypominamy, że Trine 2 to wyprodukowana przez zespół Frozenbyte kontynuacja popularnej platformówki osadzonej w świecie fantasy, której pierwsza część została wydana w 2009 roku. Gracze będą musieli wykazać się w niej zręcznością i umiejętnością rozwiązywania licznych zagadek opartych na prawach fizyki, wykorzystując przy tym unikalne umiejętności każdego z trójki bohaterów.