Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 13 listopada 2012, 12:09

Zestaw Xbox 360 z gra Call of Duty Black Ops 2 w sprzedaży

Zestaw jest dostępny w sprzedaży w wybranych sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 1199 zł.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma Microsoft, producent konsoli Xbox 360, informuje, że wraz z premierą gry Call of Duty: Black Ops 2, u autoryzowanych przedstawicieli handlowych dostępny jest dedykowany zestaw premierowy, zawierający konsolę oraz grę.

Zestaw Xbox 360 z gra Call of Duty Black Ops 2 w sprzedaży - ilustracja #1

Jeżeli nie masz jeszcze konsoli Xbox 360, i chcesz zrobić prezent sobie, lub komuś bliskiemu, wybierz zestaw z grą Call of Duty: Black Ops 2. W pakiecie, oprócz konsoli Xbox 360 z pojemnym dyskiem twardym 250GB oraz wbudowanym modułem Wi-Fi, otrzymasz jednocześnie bezprzewodowy kontroler oraz zestaw słuchawkowy.

Zestaw jest dostępny w sprzedaży w wybranych sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 1199 zł.

O grze Call of Duty: Black Ops 2

Bezpośrednia kontynuacja gry Call of Duty: Black Ops przenosi graczy do roku 2025, w sam środek konfliktu pomiędzy Stanami Zjednoczonymi, a Chinami. Głównym powodem konfliktu są surowce niezbędne do produkcji zaawansowanej elektroniki. Call of Duty: Black Ops 2 będzie oferować graczom niespotykaną do tej pory fabułę - podczas rozgrywki, gracz będzie mógł decydować o tym jak chce poprowadzić daną misję do końca. Każda jego decyzja wpłynie bezpośrednio na dalszą rozgrywkę oraz jak i na samo zakończenie. W Black Ops 2 nie zabraknie również fantastycznego trybu wieloosobowego. Do dyspozycji graczy zostaną oddane zupełnie nowe rodzaje broni. W Black Ops 2 nie mogło zabraknąć trybu Zombie, w którym wraz z przyjaciółmi w trybie kooperacji stawimy czoła falom nieumarłych.

O konsoli Xbox 360

Xbox 360 to nowoczesna i zaawansowana konsola do gier gwarantująca najlepszą rozrywkę. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, można bez ograniczeń grać ze znajomymi na całym świecie w ramach usługi Xbox Live.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.