Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2015, 18:35

autor: Renox

Zarejestrowano znak towarowy i stronę internetową Mirror's Edge Catalyst

W Europie zarejestrowano znak towarowy Mirror’s Edge Catalyst, który wskazuje na możliwość ujawnienia pierwszych informacji na temat gry w czasie zbliżających się targów E3. Autentyczność tej informacji może jeszcze budzić pewne zastrzeżenia, chociaż za wspomnianą rejestrację odpowiadać ma profesjonalna firma adwokacka JA Kemp, niejednokrotnie już reprezentująca firmę Electronic Arts.

Electronic Arts zaprezentuje na E3 Mirror's Edge Catalyst? - Zarejestrowano znak towarowy i stronę internetową Mirror's Edge Catalyst - wiadomość - 2015-06-08
Electronic Arts zaprezentuje na E3 Mirror's Edge Catalyst?

Do rozpoczęcia tegorocznej edycji targów E3 został tydzień, dlatego też nikogo nie zaskakuje już fakt, że co i rusz zasypywani jesteśmy interesującymi wiadomościami na temat nowych produkcji. Także i tę nowinkę można swobodnie powiązać ze zbliżającą się imprezą, wszak wielu z nas liczy na to, że „Elektronicy” w końcu ujawnią pierwsze informacje na temat odświeżonego Mirror’s Edge. I bardzo prawdopodobne, że tak będzie w istocie.

Biuro adwokackie JA Kemp, działające już wielokrotnie z ramienia firmy Electronic Arts, zarejestrowało dzisiaj w europejskim Urzędzie Harmonizacji w ramach Rynku Wewnętrznego (ang. OHIM) znak towarowy „Mirror’s Edge Catalyst”. Istotnym jest, iż powiązano go z kategoriami dotyczącymi między innymi oprogramowania komputerowego oraz gier wideo. Jakby tego było mało, 5 czerwca „zaklepano” również domenę o tej samej nazwie - MirrorsEdgeCatalyst.com. Co prawda autentyczność tych informacji nadal może pozostawać dla niektórych nieco wątpliwa, fakt ujawnienia pierwszych szczegółowych informacji na temat omawianego tytułu zdaje się być tylko kwestią czasu.

Znak handlowy Mirror’s Edge Catalyst zarejestrowany na łamach serwisu OHIM. - Zarejestrowano znak towarowy i stronę internetową Mirror's Edge Catalyst - wiadomość - 2015-06-08
Znak handlowy Mirror’s Edge Catalyst zarejestrowany na łamach serwisu OHIM.

Najnowsze informacje na temat reaktywowanego przez studio EA DICE Mirror’s Edge’a sugerują, że możemy spodziewać się tego tytułu dopiero w pierwszym kwartale 2016 roku. Deweloperzy planują rozbudować i odświeżyć pomysły zaimplementowane w siedmioletnim już pierwowzorze, co zwiastuje bardzo obiecującą mieszankę, będącą w stanie zadowolić zarówno starych wyjadaczy, jak i zupełnie nowych zainteresowanych.

Rozwiązanie wszystkich dotychczasowych wątpliwości w kontekście omawianej gry najpewniej przyniesie ze sobą przyszłotygodniowa konferencja Electronic Arts, która – podobnie jak wszystkie inne prezentacje – szczegółowo opisana zostanie na łamach naszego serwisu.