Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2019, 12:17

autor: Adrian Werner

Zapowiedziano Syberia: The World Before - Kate Walker powróci w nowej przygodówce

Firma Microids zapowiedziała grę Syberia: The World Before, czyli kolejną odsłonę popularnego cyklu przygodówek. Na czele projektu stoi ojciec serii, czyli Benoit Sokal.

Na razie nie wiemy, kiedy Syberia: The World Before zadebiutuje na rynku. - Zapowiedziano Syberia: The World Before - Kate Walker powróci w nowej przygodówce - wiadomość - 2019-08-19
Na razie nie wiemy, kiedy Syberia: The World Before zadebiutuje na rynku.
SERIA SYBERIA:
  1. Syberia (2002 r.),
  2. Syberia II (2004 r.),
  3. Syberia 3 (2017 r.),
  4. Syberia: The World Before (?).

Mamy dobre wieści dla fanów przygodówkowego cyklu Syberia. Firma Microids zapowiedziała kolejną jego odsłonę. Gra otrzymała tytuł Syberia: The World Before. Niestety, nie podano planowanej daty premiery, ani platform sprzętowych. Historia serii sugeruje jednak, że projekt na pewno trafi na PC.

Na razie autorzy udostępnili niewiele informacji na temat gry. Wiemy, że główną bohaterką ponownie będzie Kate Walker, która pełniła tę rolę w poprzednich częściach. W Syberia: The World Before uda się ona na nową przygodę, podczas której odwiedzi nie tylko kilka kontynentów, ale również różne okresy czasowe.

Autorzy obiecują powrót charakterystycznego klimatu serii. Pod względem rozgrywki możemy spodziewać się klasycznej przygodówki, w której wiele zagadek obracać się będzie wokół wykorzystywania mechanicznych automatonów.

Na czele projektu tradycyjnie stoi Benoit Sokal, czyli belgijski artysta, który odpowiadał za wszystkie wcześniejsze odsłony cyklu. Niestety, na tym kończą się udostępnione przez autorów informacje. Mamy jednak nadzieję, że podczas targów Gamescom poznamy więcej konkretów.

Przypomnijmy, że serię zapoczątkowała w 2002 roku gra Syberia. Dwa lata później ukazała się kontynuacja zatytułowana po prostu Syberia II. Na kolejną część czekaliśmy bardzo długo, gdyż Syberia 3 trafiła do sprzedaży w kwietniu 2017 r.

  1. Oficjalna strona serii