Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2019, 12:54

autor: Adrian Werner

King's Bounty 2 - wymagania sprzętowe

Poznaliśmy wymagania sprzętowe King’s Bounty 2, czyli turowej strategii fantasy z elementami RPG, nad którą pracuje firma 1C Entertainment.

W King’s Bounty 2 zagramy w przyszłym roku. - King's Bounty 2 - wymagania sprzętowe - wiadomość - 2019-08-19
W King’s Bounty 2 zagramy w przyszłym roku.

W zeszłym tygodniu firma 1C Entertainment zapowiedziała gre King's Bounty 2, czyli nową odsłonę popularnego cyklu turowych strategii wzbogaconych elementami RPG. Teraz dzięki profilowi gry w serwisie Steam poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe pecetowej wersji tego projektu.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  1. System operacyjny: 64-bitowy Windows 10
  2. Procesor: Czterordzeniowy Intel/AMD 2.5 GHz lub lepszy
  3. Pamięć RAM: 16 GB
  4. Karta graficzna: Nvidia GeForce 470 GTX / AMD Radeon 6870 HD lub lepsza
  5. DirectX: 11
  6. Miejsce na dysku: 20 GB

Przypomnijmy, że King's Bounty 2 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się w przyszłym roku i zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Produkcja będzie mocno odbiegać od wcześniejszych odsłon. Porzucono znany świat o bajkowym klimacie i przygotowano nową krainę fantasy, z bardziej poważnymi realiami. Walki tradycyjnie rozgrywane będą na mapach pokrytych siatką heksów, ale tym razem pola bitewne będą większe i bardziej zróżnicowane. Ponadto w trakcie kampanii zmuszeni zostaniemy do częstego podejmowania trudnych decyzji moralnych, które będą miały istotny wpływ na dalszy rozwój fabuły.

  1. King's Bounty 2 w serwisie Steam
  2. King's Bounty 2 – oficjalna strona internetowa