Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2010, 14:01

autor: Olek

Zapowiedziano patch do Gothic 3: Zmierzch Bogów

Wyczekiwana przez graczy duża łata do Gothic 3: Zmierzch Bogów ukaże się jeszcze w tym roku. Informację tę przekazało studio Mad VulTure Games utworzone przez przez ludzi związanych z Community Patch Team, czyli grupą zapaleńców, którzy przygotowali wcześniej patch 1.7 do bazowej gry.

Sporych rozmiarów łata do Gothic 3: Zmierzch Bogów ukaże się jeszcze w tym roku. Informację tę przekazało studio Mad VulTure Games utworzone przez przez ludzi związanych z Community Patch Team, czyli grupą zapaleńców, którzy przygotowali wcześniej patch 1.7 do bazowej gry.

Na forum worldofplayers.de Peter "Glockenbeat" Schramm z Mad VulTure Games ujawnił kilka szczegółów na temat patcha. Poza usunięciem najczęstszych błędów, jakie pojawiły się w rozszerzeniu, łata zawierać będzie zmodyfikowany system walki zgodny z najnowszą (1.74) wersją poprawki do Gothic 3. Zmiany obejmą także balans rozgrywki, oprawę graficzną, modele postaci oraz całe mnóstwo drobnych korekt w questach i dialogach. Nie będzie za to nowych broni, zbroi czy misji.

Zapowiedziano patch do Gothic 3: Zmierzch Bogów - ilustracja #1

Patch, nad którym prace trwają od pół roku, udostępniony zostanie bezpłatnie. Ponadto od razu znajdzie się on w specjalnym wydaniu rozszerzenia - Gothic 3: Forsaken Gods - Enhanced Edition, jakie firma JoWooD zamierza wypuścić jeszcze w tym roku.

Warto odnotować, że wydawca nawiązał współpracę z ekipą Mad VulTure Games, co w przyszłości może zaprocentować kolejnymi łatami do Gothic 3 i innych odsłon tej serii.

Graczy, którzy do tej pory nie zaktualizowali plików z grą Gothic 3 zachęcamy do pobrania najnowszej poprawki:

  1. patch (v.1.74 Full International)