Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 listopada 2010, 13:40

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Impreza GRYOffline.pl 2010 już za nami, najbliższe plany GRY-OnLine S.A.

Tegoroczna impreza nazwana GRYOffline.pl 2010 odbyła się 30 października w klubie Prominent w Krakowie. Była to doskonała okazja do ogłoszenia naszych najbliższych planów.

Nasze corocznie spotkania z Czytelnikami stały się już tradycją i chociaż w tym roku zmieniliśmy formułę imprezy, to nie zabrakło na niej zarówno starych bywalców, jak i nowych użytkowników. Dziękujemy wszystkim za przybycie i mamy nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku.

Tegoroczna impreza, nazwana GRYOffline.pl 2010, odbyła się 30 października w klubie Prominent w Krakowie. Na gości oprócz piwa i poczęstunku czekała także prezentacja gry Dragon Age II, quiz muzyczny oraz konkursy. Zapraszamy do sewisu gameplay.pl w którym znajduje się galeria zdjęć z imprezy.

Impreza GRYOffline.pl 2010 już za nami, najbliższe plany GRY-OnLine S.A. - ilustracja #1

Dla nas była to przede wszystkim okazja do ogłoszenia naszych najbliższych planów, które w skrócie prezentują się następująco:

Dziesięciolecie serwisu

W przyszłym roku będziemy obchodzić dziesięciolecie istnienia Serwisu Informacyjnego, więc wraz z Czytelnikami wybierzemy najlepsze gry dekady, sięgniemy do historii portalu GRYOnline.pl i polskiej branży. Nie zabraknie także okolicznościowych konkursów.

Impreza GRYOffline.pl 2010 już za nami, najbliższe plany GRY-OnLine S.A. - ilustracja #2

Nowa wersja GRYOnline.pl

2011 rok upłynie pod znakiem nowej wersji strony GRYOnline.pl, która zostanie gruntownie przebudowana. Część zmian zostanie wprowadzona etapami, by powoli przyzwyczajać użytkowników do nowej funkcjonalności.

Impreza GRYOffline.pl 2010 już za nami, najbliższe plany GRY-OnLine S.A. - ilustracja #3

Nowy system ocen

Jeszcze w listopadzie 2010 roku światło dzienne ujrzy nowy system ocen, w którym główna ocena będzie składała się z noty wystawionej przez redakcję, opinii innych redaktorów oraz oceny Czytelników (waga tej noty będzie uzależniona od ilości głosów). Poszczególne składowe będą oczywiście wyszczególnione w nowym obiekcie z ocenami. Czytelnicy będą mogli oddawać głosy dopiero po premierze. Przed premierą wprowadzone zostaną oczekiwania, które będą niezależne od oceny Czytelników i nie będą miały na nią wpływu. Szczegóły działania nowego systemu zostaną opublikowane wraz z jego uruchomieniem.

Impreza GRYOffline.pl 2010 już za nami, najbliższe plany GRY-OnLine S.A. - ilustracja #4

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przypadną Wam do gustu.