Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2018, 20:45

autor: AlexB

Zapowiedziano Origin Access Premier

Firma Electronic Arts rozszerza subskrypcję Origin Access. Będzie ona dostępna w dwóch progach cenowych – zwykłym i Premier, który zapewni dostęp do nowych gier tuż po premierze.

Zapewne wielu z Was znajoma jest subskrypcja Origin Acess. Pozwala ona za drobną miesięczną opłatą grać w pecetowe wersje tytułów z katalogu Electronic Arts bez konieczności kupowania ich na własność. Podczas konferencji EA Play firma Electronic Arts zapowiedziała rozszerzenie tej usługi. Wkrótce będzie ona dostępna w dwóch wariantach cenowych – zwykłym, który zapewni dostęp do ponad 100 produkcji, nie tylko od giganta z Redwood, ale również partnerów (w ofercie znalazły się między innymi Batman: Arkham Asylum, Inside, The Witness i wiele więcej) oraz Premier. Ten ostatni pozwoli na zagranie w świeżo wydane gry, takie jak Battlefield V, Anthem, FIFA 19 czy Madden NFL 19, który po ponad dekadzie powróci na PC. Origin Access Premier ma zadebiutować na komputerach osobistych latem bieżącego roku. Miesięczna opłata tej subskrypcji będzie wynosiła 59,90 złotych lub 419,90 złotych z góry za cały rok.

  1. Origin Access – oficjalna strona
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.