Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2018, 20:48

autor: Czarny Wilk

Star Wars od twórców Titanfall 2 to Jedi Fallen Order

Poznaliśmy pierwsze informacje o osadzonej w świecie Gwiezdnych wojen przygodowej grze akcji tworzonej przez Respawn Entertainment. Star Wars Jedi: Fallen Order pozwoli nam wcielić się w członka zakonu Jedi w czasach rządów Imperium.

W trakcie konferencji EA Play poznaliśmy pierwsze informacje o tworzonej przez studio Respawn Entertainment grze osadzonej w świecie Gwiezdnych wojen. Choć nie pokazano żadnego materiału filmowego, prezes studia odpowiedzialnego m.in. za świetnego Titanfalla 2, Vince Zampella, zdradził parę rzeczy o swoim najnowszym projekcie – w tym jego nazwę oraz okres, w jakim umiejscowiona zostanie akcja produkcji.

Na pierwsze materiały filmowe z gry przyjdzie nam jeszcze poczekać. - Star Wars od twórców Titanfall 2 to Jedi Fallen Order - wiadomość - 2018-06-09
Na pierwsze materiały filmowe z gry przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Dotąd nienazwany projekt ze świata Star Wars to teraz oficjalnie przygodowa gra akcji zatytułowana Star Wars Jedi: Fallen Order. Jak sugeruje nazwa, produkcja pozwoli nam wcielić się w młodego padawana, członka upadłego zakonu obdarzonych Mocą rycerzy. Fabuła rozgrywać się będzie w okresie pomiędzy Epizodem III: Zemstą Sithów a Epizodem IV: Nową nadzieją - czyli w czasach, gdy Imperatorowi Palpatine’owi udało się zdziesiątkować swoich zaprzysiężonych wrogów, a niedobitki Jedi, które przetrwały czystkę, były ścigane przez całe Imperium.

Wprawdzie biorąc pod uwagę, kim zagramy, jest to w zasadzie oczywiste, ale otrzymaliśmy również potwierdzenie, że w grze użyjemy mieczy świetlnych. Zampella podzielił się również przybliżoną datą premiery produkcji. Niestety, w tym roku nie wcielimy się w użytkownika Jasnej Strony Mocy – Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje najwcześniej na święta 2019 roku. Nie znamy jeszcze platform, na jakie tworzona jest gra.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars Jedi: Upadły zakon

Star Wars Jedi: Upadły zakon