Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2007, 13:59

autor: Metatron

Zapowiedziano grę The Sun Crossword Challenge

Zapowiedziano grę The Sun Crossword Challenge, która pozwoli graczom zmierzyć się z ponad tysiącem krzyżówek bazujących na tych publikowanych w brytyjskim dzienniku The Sun.

Posiadacze konsoli NDS nie mogą narzekać na brak gier logicznych. Twórcy wydali już bowiem całkiem sporo produkcji testujących pamięć, logiczne myślenie, umiejętność kojarzenia czy spostrzegawczość graczy. Pomyślano nawet o tym, by zapewnić rozrywkę miłośnikom krzyżówek. Do tej pory znane były dwa tytuły pozwalające na ten typ rozrywki. Dzięki firmie Merkury Games niedługo dołączy do nich kolejny.

Zapowiedziano bowiem grę The Sun Crossword Challenge, która pozwoli graczom zmierzyć się z ponad tysiącem krzyżówek bazujących na tych publikowanych w brytyjskim dzienniku The Sun.

Zapowiedziano grę The Sun Crossword Challenge - ilustracja #1

Ciekawostką jest fakt, że gracze będą mogli korzystać z dwóch rodzajów pytań do poszczególnych haseł. Pierwszy pozwoli im na szybkie rozwiązanie krzyżówki, drugi wymagać już będzie wysilenia szarych komórek i większego kombinowania.

The Sun Crossword Challenge wykorzysta ekran dotykowy konsoli, za którego pomocą będziemy wpisywać odpowiedzi w odpowiednie kratki krzyżówki. Gra zadebiutuje na rynku już w listopadzie.