Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2017, 16:47

autor: Vergil

Zapowiedziano Fallout 4: Game of the Year Edition

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy wciąż noszą się z zamiarem zakupu czwartej odsłony cyklu Fallout. Oficjalnie zapowiedziano bowiem Fallout 4: Game of the Year Edition, a zatem wydanie, w którym oprócz podstawowej wersji gry otrzymamy wszystkie dotychczasowe dodatki i aktualizacje.

Wielu graczy odłożyło zakup czwartego Fallouta na później, czekając na kompletne wydanie, w którym oprócz podstawowej wersji gry znalazłyby się wszystkie dotychczasowe rozszerzenia. Firma Bethesda Softworks postanowiła w końcu wyciągnąć do nich rękę i oficjalnie zapowiedziała Fallout 4: Game of the Year Edition. W pakiecie, w który 26 września będą mogli zaopatrzyć się zarówno komputerowi, jak i konsolowi gracze (jego wydanie nad Wisłą weźmie na swoje barki firma Cenega) znajdziemy „podstawkę” (w najnowszej wersji) i oficjalne add-ony, czyli Nuka-World, Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Far Harbor, Wasteland Workshop i Automatron.

Fallout 4 w Edycji Gry Roku to prawdopodobnie najlepsza okazja, by sprawdzić najnowszą przygodę na postapokaliptycznych pustkowiach od firmy Bethesda Softworks. Dzięki podstawowej wersji gry i wszystkim dotychczasowym dodatkom, pozycja zagwarantuje kilkadziesiąt godzin zabawy. - Zapowiedziano Fallout 4: Game of the Year Edition - wiadomość - 2017-08-10
Fallout 4 w Edycji Gry Roku to prawdopodobnie najlepsza okazja, by sprawdzić najnowszą przygodę na postapokaliptycznych pustkowiach od firmy Bethesda Softworks. Dzięki podstawowej wersji gry i wszystkim dotychczasowym dodatkom, pozycja zagwarantuje kilkadziesiąt godzin zabawy.

W tym momencie warto odnotować, że od premiery, która miała miejsce w 2015 roku, Fallout 4 uległ dosyć znaczącej metamorfozie. Przemianę spowodowały oczywiście łatki regularnie wypuszczane przez deweloperów, które nie tylko rozprawiły się z szeregiem problemów technicznych, lecz także dorzucały nową zawartość. To właśnie dzięki nim można było sprawdzić tryb „Przetrwanie” – po jego aktywacji gracze musieli dbać o swojego bohatera bardziej niż kiedykolwiek, starając się zarówno zapewnić mu odpowiednią ilość pożywienia i snu, jak i wystrzegać się chorób i innych niebezpieczeństw, jednocześnie borykając się z kilkoma utrudnieniami rozgrywki pokroju wyłączonej opcji szybkiej podróży czy samodzielnego zapisywania stanu gry. Oprócz tego możliwość wypróbowania modyfikacji tworzonych przez graczy wprowadzono zarówno na pecetach, jak i na konsolach. Ponadto komputerowi gracze i posiadacze PlayStation 4 Pro od jakiegoś czasu mogą się cieszyć ulepszoną grafiką.

Wydanie Edycji Gry Roku najpewniej zakończy wsparcie Bethesdy dla czwartego Fallouta. Niemniej żywot tego tytułu jeszcze się nie skończył – wszak w październiku ma zadebiutować Fallout 4 VR, czyli specjalna wersja gry przygotowana z myślą o komputerowych zestawach wirtualnej rzeczywistości.