Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2013, 10:59

autor: Adrian Werner

Zapowiedziano Dragon Nest 2

Zapowiedziano Dragon Nest 2, czyli kontynuację popularnego MMORPG studia Eyedentity Games. W przeciwieństwie do pierwowzoru gra zaoferuje otwarty świat.

Pierwsza część Dragon Nest okazała się sporym sukcesem. - Zapowiedziano Dragon Nest 2 - wiadomość - 2013-04-24
Pierwsza część Dragon Nest okazała się sporym sukcesem.

Koreańskie studio Eyedentity Games ogłosiło, że pracuje nad Dragon Nest 2, czyli kontynuacją popularnej gry MMORPG. Platformą docelową jest PC. Spore zmiany zajdą w mechanizmach rozgrywki. Największą ma być wprowadzenie dużego otwartego świata, który gracze będą mogli swobodnie eksplorować. Pierwsza część oferowała głównie zamknięte lochy. Ponadto styl wizualny ma być poważniejszy i kreskówkowość grafiki ustąpi realizmowi.

Natomiast zachowane zostaną najlepsze element pierwowzoru, czyli dynamiczny system walki oraz łatwość obsługi. Niestety, nie ujawniono żadnych innych konkretów. Brak szczegółowych informacji spowodowany jest wczesnym etapem prac. Premiera Dragon Nest 2 planowana jest bowiem dopiero na 2015 rok.

Pierwsza część zadebiutowała w Europie kilka tygodni temu. W rzeczywistości nie jest to jednak młoda produkcja. Gra trafiła bowiem na rynek azjatycki w 2010 roku. Nie przeszkodziło to jednak studiu Eyedentity Games w osiągnięciu sporego sukcesu na naszym kontynencie. W pierwszy tydzień od premiery w Dragon Nest zagrało bowiem ponad 120 tysięcy europejczyków.

Rozpoczęcie prac nad kontynuacją nie oznacza, że twórcy zamierzają porzucić pierwowzór. Latem wypuszczona zostanie potężna aktualizacja, która wprowadzi nową klasę postaci oraz zwiększy limit rozwoju bohaterów do 70 poziomu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.