Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 listopada 2019, 20:02

Zapowiedziano dodatek World of Warcraft Shadowlands

Na BlizzConie ujawniono, że kolejnym dodatkiem do MMORPG World of Warcraft będzie Shadowlands. W rozszerzeniu udamy się na wyprawę w zaświaty.

Dodatek ukaże się w przyszłym roku - Zapowiedziano dodatek World of Warcraft Shadowlands - wiadomość - 2019-11-02
Dodatek ukaże się w przyszłym roku

Podczas imprezy BlizzCon 2019 oficjalnie zapowiedziano World of Warcraft: Shadowlands, czyli kolejny dodatek do popularnego MMORPG, potwierdzając tym samym plotki sprzed kilku dni.

Na konwencie pokazano imponujący zwiastun CG, pokazujący walkę Sylvanas z Królem Liszem. Następnie wyświetlono trailer pokazujący fragmenty gameplaya. Ten drugi materiał ujawnił, że w rozszerzeniu znajdziemy nowe strefy do eksploracji (Revendreth, Ardenweald, Maldrauxxus, Bastion), z unikalnymi lochami i rajdami.

W Krainie Cieni znajdziemy cztery grupy sprawujące pieczę nad umarłymi. Gracze będą mogli sprzymierzyć się z jedną z nich w ramach tzw. Paktów, dzięki czemu uzyskają dostęp do nowych mocy.

Na tym kończą się udostępnione informacje na temat dodatku, ale twórcy poświęcą mu odrębny panel podczas BlizzConu, na którym ujawnią masę nowych konkretów.

World of Warcraft: Shadowlands ukaże się w przyszłym roku. Na razie autorzy nie są gotowi podać dokładniejszej daty premiery. Ruszyła za to już sprzedaż pre-orderów. Dostępne są trzy edycje:

  1. Base Edition za 39,99 euro (ok. 170 zł) – wersja podstawowa rozszerzenia.
  2. Heroic Edition za 54,99 euro (ok. 234 zł) – poza samym dodatkiem oferuje zestaw do transmogryfikacji Szaty Wiecznego Tułacza (Vestments of the Eternal Traveler), latającego wierzchowa Ensorcelled Everwyrm oraz tzw. Character Boost, pozwalający na błyskawiczne rozwinięcie postaci do 120 poziomu doświadczenia.
  3. Epic Edition za 79,99 euro (ok. 341 zł) - obejmuje całą zawartość wersji Heroic Edition oraz dodatkowo - 30 dni czasu gry, zwierzaka Żmijowca animy (Anima Wyrmling), niezwykły efekt Wiecznego Tułacza dla Kamienia Powrotu (Eternal Traveler’s Hearthstone), a także Iluzję: Widmowy Lód (Illusion: Wraithchill), czyli efekt kosmetyczny dla broni.
  1. Oficjalna strona World of Warcraft
  2. Oficjalna strona internetowa Blizzarda