Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 listopada 2019, 20:37

autor: Froozyy

Hearthstone: Wejście smoków - nowy dodatek oraz tryb auto chess

Zapowiedziano nowy dodatek do Hearthstone'a, nazwany Wejście smoków. Jak można zgadnąć, większość kart będzie obracała się wokół smoków i mechanik z nimi związanych. Do gry trafi także tryb Ustawki wzorowany na gatunku auto chessów (auto battlerów).

Nowy dodatek do Hearthstone’a ukaże się w grudniu. - Hearthstone: Wejście smoków - nowy dodatek oraz tryb auto chess - wiadomość - 2019-11-02
Nowy dodatek do Hearthstone’a ukaże się w grudniu.

Na obecnie trwającym BlizzConie zespół Blizzarda odpowiedzialny za karciankę Hearthstone ujawnił nowy dodatek zmierzający do produkcji. Rozszerzenie zostało zatytułowane Wejście smoków i nie trudno się domyśleć, że jego główne karty i mechaniki będą obracać się właśnie wokół tych skrzydlatych potworów. Zwiastuny w polskiej oraz angielskiej wersji językowej możecie obejrzeć poniżej. Dodatek pojawi się w grze 10 grudnia tego roku.

Wraz z rozszerzeniem w grze standardowo dostępne będą nowe karty oraz mechaniki. Tym razem talie graczy wzbogacą się o legendarne smoki oraz ich sługusów. Pojawi się również mechanika Inwokacji, dzięki której wybrane karty zostaną znacznie wzmocnione, oraz Zadań Pobocznych (które za wykonanie określonych czynności sowicie nas wynagrodzą). Co więcej, w Hearthstone dostępny będzie nowy tryb Ustawki wzorowany na popularnym ostatnio gatunku auto battlerów. W nim ośmiu graczy zmierzy się ze sobą, budując jak najlepszą armię z dostępnych jednostek.

Nie zabraknie również przygody dla pojedynczego gracza oraz darmowych legendarnych kart, dla każdego, kto zaloguje się w ciągu 90 dni od premiery dodatku. Warto również dodać, że wraz z nadejściem Wejścia smoków rotacji ulegną zestawy kart dostępnych na arenie. Pakiety z nowymi kartami oraz wczesny dostęp do trybu Ustawki można zakupić już pod tym adresem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.