Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 listopada 2019, 20:37

Hearthstone: Wejście smoków - nowy dodatek oraz tryb auto chess

Zapowiedziano nowy dodatek do Hearthstone'a, nazwany Wejście smoków. Jak można zgadnąć, większość kart będzie obracała się wokół smoków i mechanik z nimi związanych. Do gry trafi także tryb Ustawki wzorowany na gatunku auto chessów (auto battlerów).

Nowy dodatek do Hearthstone’a ukaże się w grudniu. - Hearthstone: Wejście smoków - nowy dodatek oraz tryb auto chess - wiadomość - 2019-11-02
Nowy dodatek do Hearthstone’a ukaże się w grudniu.

Na obecnie trwającym BlizzConie zespół Blizzarda odpowiedzialny za karciankę Hearthstone ujawnił nowy dodatek zmierzający do produkcji. Rozszerzenie zostało zatytułowane Wejście smoków i nie trudno się domyśleć, że jego główne karty i mechaniki będą obracać się właśnie wokół tych skrzydlatych potworów. Zwiastuny w polskiej oraz angielskiej wersji językowej możecie obejrzeć poniżej. Dodatek pojawi się w grze 10 grudnia tego roku.

Wraz z rozszerzeniem w grze standardowo dostępne będą nowe karty oraz mechaniki. Tym razem talie graczy wzbogacą się o legendarne smoki oraz ich sługusów. Pojawi się również mechanika Inwokacji, dzięki której wybrane karty zostaną znacznie wzmocnione, oraz Zadań Pobocznych (które za wykonanie określonych czynności sowicie nas wynagrodzą). Co więcej, w Hearthstone dostępny będzie nowy tryb Ustawki wzorowany na popularnym ostatnio gatunku auto battlerów. W nim ośmiu graczy zmierzy się ze sobą, budując jak najlepszą armię z dostępnych jednostek.

Nie zabraknie również przygody dla pojedynczego gracza oraz darmowych legendarnych kart, dla każdego, kto zaloguje się w ciągu 90 dni od premiery dodatku. Warto również dodać, że wraz z nadejściem Wejścia smoków rotacji ulegną zestawy kart dostępnych na arenie. Pakiety z nowymi kartami oraz wczesny dostęp do trybu Ustawki można zakupić już pod tym adresem.