Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2012, 14:40

autor: Sarge

Zakończono prace nad grą Halo 4

Studio 343 Industries ukończyło produkcję gry Halo 4. Tytuł obecnie przechodzi proces certyfikacji, po czym otrzyma status gold i zostanie wysłany do tłoczni. Z tej okazji twórcy udostępnili nowe screeny z nadchodzącej odsłony popularnej strzelaniny.

Frank O’Connor ze studia 343 Industries powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej w Londynie, że prace nad grą Halo 4 zostały oficjalnie zakończone. Produkcja przechodzi obecnie proces certyfikacji i raczej nic nie przeszkodzi jej w planowanej premierze.

Zakończono prace nad grą Halo 4 - ilustracja #1
Halo 4 - screen #1

Nad czwartą odsłoną popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin przez trzy lata pracowało łącznie ok. 300 osób. Po ukończeniu procesu certyfikacji, gra uzyska status gold i wtedy zostanie wysłana do tłoczni, by w odpowiednio dużej liczbie egzemplarzy trafić do sklepów. Dzisiejsza informacja powinna uspokoić fanów serii, że premiera ustalona na 6 listopada bieżącego roku powinna odbyć się zgodnie z planem.

Halo 4 to kolejna odsłona jednej z najbardziej popularnych serii pierwszoosobowych strzelanin na konsolach. Tytuł ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej wyłącznie na Xboksie 360. W sklepach pojawi się również angielska edycja gry – zabraknie jednak opcji wyboru lokalizacji kinowej (napisy). Za wydanie tytułu w naszym kraju odpowiada rodzimy oddział firmy Microsoft.

Zakończono prace nad grą Halo 4 - ilustracja #2
Halo 4 - screen #2
Zakończono prace nad grą Halo 4 - ilustracja #3
Halo 4 - screen #3
Zakończono prace nad grą Halo 4 - ilustracja #4
Halo 4 - screen #4
Zakończono prace nad grą Halo 4 - ilustracja #5
Halo 4 - screen #5