Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2012, 18:40

autor: Ender

Total War: Rome II – pierwszy trailer z fragmentem rozgrywki

Producent strategii Total War: Rome II podzielił się z graczami pierwszym trailerem produkcji, który zawiera fragmenty gameplayu. Na trwającym minutę filmie zobaczymy krótkie przerywniki filmowe oraz walkę rzymskich legionów z siłami Kartagińczyków.

Sega oraz brytyjskie studio Creative Assembly opublikowały drugi trailer strategii Total War: Rome II. W czasie niecałej minuty zobaczymy fragment potyczki rzymskich legionów z wojskami Kartaginy oraz oblężenie miasta należącego do tej śródziemnomorskiej potęgi. W przeciwieństwie do udostępnionego kilka miesięcy temu aktorskiego filmu, nowy zwiastun składa się w całości z fragmentów rozgrywki i animacji zrealizowanych na silniku gry. Wcielają one w życie nową wizję studia co do wyglądu bitew w serii Total War. Autorzy stawiają na widowiskowość, brutalność oraz realizm pola walki, który poczujemy, między innymi, dzięki nowym animacjom twarzy oraz ruchu pojedynczych żołnierzy.

Twórcy zapowiadają, że gra ukaże się w pierwszym kwartale przyszłego roku. Podobnie jak w przypadku pozostałych przedstawicieli serii, będzie ona dostępna jedynie dla posiadaczy komputerów PC.

  1. Total War: Rome II - Creative Assembly szykuje najlepszą część serii?