Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2007, 07:42

autor: Elrond

Yamaha Supercross również na PC

Okazuje się, iż zapowiedziana pod koniec tego roku gra Yamaha Supercross, oprócz platform NDS, PS2 oraz Wii, odwiedzi także komputery osobiste. Posiadacze PeCetów mogą spodziewać się wersji przeznaczonej na ich "maszynki" w marcu przyszłego roku.

Okazuje się, iż zapowiedziana pod koniec tego roku gra Yamaha Supercross, oprócz platform NDS, PS2 oraz Wii, odwiedzi także komputery osobiste. Posiadacze PeCetów mogą spodziewać się wersji przeznaczonej na ich „maszynki” w marcu przyszłego roku.

Przypomnijmy, iż Yamaha Supercross to wyścigi motocyklowe w stylu off-road, w których korzystamy z licencjonowanych maszyn Yamaha Motor Corporation (jak wskazuje na to nazwa gry). Gracz może wybrać ściganie się w trybie Mistrzostw, gdzie bierze udział w coraz dłuższych i trudniejszych wyścigach, bądź też w szybkich, motocyklowych pojedynkach, w których wybiera swoją maszynę, tor, warunki pogodowe i ilość przeciwników. Dla nie lubiących ścigania się tylko dla samych wyścigów przygotowano szczątkową fabułę: wcielasz się w brata jednego z najlepszych motocyklistów, który został ciężko poturbowany w finałowym wyścigu o mistrzostwo świata przez kierowców z Team Nemeshisu. Pragnąc pomścić brata, zasilasz szeregi zespołu Yamaha i stajesz do walki o tytuł.