Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 stycznia 2020, 21:50

autor: Anna "AS" Salamonik

Xbox Game Pass na PC za 4 zł dla nowych użytkowników i 3 nowe gry

Abonament Xbox Game Pass na PC jest ponownie w promocji - 4 zł za 3 miesiące dostępu do ponad 100 gier. Oferta docelowo przeznaczona jest dla nowych użytkowników. Już niedługo do usługi zawitają też trzy nowe tytuły: A Plague Tale: Innocence, Children of Morta i Gris.

Xbox Game Pass na PC (nadal w wersji beta) to niezła oferta dla graczy, dająca dostęp do nieustannie rosnącego katalogu gier na komputery osobiste, w tym zarówno do tytułów AAA jak i dobrych oraz docenianych produkcji pokroju Hellblade: Senua's Sacrifice, Blair Witch i Metro Exodus. Zwykle trzeba za jeden miesiąc abonamentu zapłacić 18,99 zł, a za trzy - 56,99 zł. Microsoft przygotował jednak kolejną promocję i aż do 13 lutego 2020 roku możemy zakupić jedno albo trzymiesięczną subskrypcję za jedynie 4 zł. Podobne akcje organizowane są dość regularnie, a ostatnią taką okazję mogliśmy złapać w listopadzie ubiegłego roku.

Oferta przeznaczona jest przede wszystkim dla nowych użytkowników, ale gracze donoszą że niektórym udało się aktywować usługę mimo skorzystania już z niej w przeszłości - zapewne jest to spowodowane błędem po stronie Microsoftu. Pełną listą gier dostępnych obecnie w usłudze można znaleźć na stronie Xbox Game Passa. Przy okazji przypominamy, że wciąż trwa promocja na wykupienie opcji Xbox Game Pass Ultimate także za 4 zł/miesiąc, w ramach której otrzymamy prócz dostępu do ponad 100 gier także konto Xbox Game Live.

Niedługo do Xbox Game Passa dołączą trzy nowe gry. - Xbox Game Pass na PC za 4 zł dla nowych użytkowników i 3 nowe gry - wiadomość - 2020-01-17
Niedługo do Xbox Game Passa dołączą trzy nowe gry.

W ciągu najbliższych tygodni katalog gier Game Passa zostanie rozszerzony o trzy nowe, doceniane tytuły. Pierwszym z nich jest A Plague Tale: Innocence, przygodowa gra z elementami skradanki, osadzona w XIV-wiecznej Francji w czasie epidemii. Największą uwagę przyciąga niesławna plaga szczurów, która potrafi sporo namieszać również w samej rozgrywce.

Drugim jest Children of Morta - gra akcji typu hack-and-slash, utrzymana w stylu retro i łącząca w sobie roguelike RPG z narracyjną przygodówką. My doceniamy i polecamy, a niezdecydowanych odsyłamy do naszej recenzji tego nietuzinkowego tytułu.

Trzecim tytułem jest Gris, artystyczna platformówka 2D, która od dnia premiery wciąż przyciąga uwagę charakterystycznym stylem graficznym, a w ostatniej edycji The Game Awards 2019 została zwycięzcą w kategorii Najlepsza Gra Zaangażowana.

  1. Oficjalna strona Xbox Game Pass