Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 listopada 2022, 15:45

Xbox Game Pass na listopad 2022 z 5 premierami i Return to Monkey Island

Poznaliśmy listę gier, które trafią do Game Passa w pierwszej połowie listopada. Liczy ona dziesięć pozycji, z czego aż pięć to premiery. Szczególną gratką dla graczy będą Return to Monkey Island, Football Manager 2023, Pentiment i Somerville.

Źródło fot. Return to Monkey Island / Devolver Digital.
i

Poznaliśmy listę tytułów, które trafią do usług PC/Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate w pierwszej połowie listopada. Tym razem jest ich dziesięć. Na szczególną uwagę zasługuje udostępnienie krótko po premierze przygodówki Return to Monkey Island.

Warto również odnotować, że aż pięć z owych dziesięciu produkcji – Ghost Song, Football Manager 2023 (w dwóch wersjach), Pentiment i Somerville – zostaną dodane do abonamentu Microsoftu w dniu swojego debiutu. Pełną listę gier (wraz z platformami i datami) znajdziecie poniżej.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Xbox Game Pass na listopad 2022:

Game Pass w listopadzie opuszczą:

Część tytułów jest regularnie usuwana z Game Passa i nie inaczej będzie w pierwszej połowie listopada. Tym razem jest ich sześć (lub siedem, jeśli traktować dwie wersje FM2022 jako osobne pozycje). Najbardziej smuci chyba fakt, że z usługi Microsoftu wypadnie wkrótce prosta wizualnie, lecz bardzo wciągająca gra wyścigowa art of rally. Football Managera 2022 nie ma raczej co żałować, skoro jednocześnie dostajemy najnowszą odsłonę serii.

Natomiast kolejne pozycje, które znajdą się w Game Passie, zostaną ujawnione w drugiej połowie listopada.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej