Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 8 stycznia 2014, 19:35

Xbox 360 gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Licytowany egzemplarz to nowa konsola Xbox 360 250GB, która odznacza się odświeżonym, nowoczesnym designem, jest także mniejsza, lżejsza i bardziej wydajna.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Świąteczna aukcja to wyjątkowa gratka dla wszystkich fanów Roberta Lewandowskiego i interaktywnej rozrywki na konsoli Xbox 360. Przedmiotem licytacji jest wykonana wyłącznie w jednym egzemplarzu, unikatowa konsola Xbox 360 z wizerunkiem i odręcznym autografem ambasadora gry FIFA 14, Roberta Lewandowskiego. Piłkarz przekazał ją osobiście na ręce Jurka Owsiaka podczas świątecznego spotkania z grą FIFA 14 i Xbox 360.

Xbox 360 gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - ilustracja #1

Licytowany egzemplarz to nowa konsola Xbox 360 250GB, która odznacza się odświeżonym, nowoczesnym designem, jest także mniejsza, lżejsza i bardziej wydajna. Urządzenie zostało wyposażone w moduł Wi-Fi umożliwiający bezprzewodową łączność ze światem rozrywki w usłudze Xbox LIVE i zabawę w sieci z graczami z całego świata. Natomiast pojemny dysk twardy zapewnia mnóstwo miejsca na przechowywanie ulubionych gier i multimediów. Przekazany przez Roberta Lewandowskiego zestaw zawiera konsolę Xbox 360 250GB oraz jednego pada.

Aukcja unikatowej konsoli trwa do 21 stycznia i dostępna jest pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/robert-lewandowski-jedyny-taki-xbox-360-i847385

Środki z licytacji zostaną przeznaczone na realizację celu 22. Finału - zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godną opiekę medyczną seniorów.