Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2014, 10:14

autor: Góral

Wystartowała promocja 12 Okazji na Boże Narodzenie w PlayStation Store

W PlayStation Store rozpoczęła się tegoroczna edycja wyprzedaży 12 Okazji na Boże Narodzenie. Nowe oferty pojawiać mają się co 48 godzin, a na dobry początek do promocji załapały się gry The Last of Us: Remastered, F1 2014 oraz Dynasty Warriors Next.

Firma Sony rozpoczęła kolejną edycję wyprzedaży 12 Okazji na Boże Narodzenie w PlayStation Store. W jej ramach co 48 godzin w promocji pojawiają się wybrane tytuły dedykowane konsolom PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita. Z racji, że pierwsze oferty obowiązują od wczoraj, to tytuły, które znajdziecie w dalszej części niniejszej informacji, kupicie taniej do jutra. Jednocześnie warto wspomnieć, że abonenci usługi PlayStation Plus znajdują się w jeszcze lepszej sytuacji, niż pozostali gracze, gdyż niektóre projekty objęte promocją mogą nabyć z dodatkową 10% zniżką. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak życzyć udanych zakupów. Nie zapomnijcie również zaglądać do PlayStation Store w kolejnych dniach!

Wystartowała promocja 12 Okazji na Boże Narodzenie w PlayStation Store - ilustracja #1

Pierwsze oferty promocji 12 Okazji na Boże Narodzenie:

  • The Last of Us: Remastered na PlayStation 4 w cenie 104 zł (abonenci PS Plus płacą 93,60 zł) – trzecioosobowa gra akcji wyprodukowana przez zespół Naughty Dog. W produkcji wcielamy się w Joela, który wraz z dziewczynką Ellie stara się przetrwać w postapokaliptycznym świecie. Tytuł jest ulepszoną wersją produkcji znanej z konsoli PlayStation 3;
  • F1 2014 na PlayStation 3 w cenie 79 zł – najnowsza odsłona serii gier wyścigowych produkowanych przez studio Codemasters, która ukazała się na starszych konsolach i komputerach PC w październiku bieżącego roku. Tytuł doczekał się drobnych zmian w trybie scenariusza, sprawdzania umiejętności graczy itd.;
  • Dynasty Warriors Next na PlayStation Vita w cenie 59 zł (abonenci PS Plus płacą 47,20 zł) – jedna z wielu odsłon uznanej serii Dynasty Warriors, tym razem dedykowana ostatniemu hanheldowi firmy Sony. Gracze wcielają się w jednego z historycznych wojowników, który staje w szranki z przeważającymi siłami wroga.