Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 marca 2018, 12:40

autor: AlexB

Wystartowała kolejna edycja Wiosnobrania w sklepie Muve.pl

Wystartowała kolejna edycja Wiosnobrania w sklepie Muve.pl. Do 5 kwietnia z rabatami dochodzącymi nawet do 90% będzie można kupić niemal 1500 gier i dodatków. Wśród przecenionych tytułów znalazły się między innymi Wiedźmin 3: Dziki Gon, NBA 2K18 oraz Dark Souls III.

Rozpoczęła się wiosna, a to oznacza Wiosnobranie! Startujące dziś szaleństwo zakupowe w sklepie Muve.pl już na dobre wyryło się w świadomości graczy i jest jedną z bardziej wyczekiwanych przez nich promocji. Jednak zasady tegorocznej edycji nieco różnią się od tych, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić w poprzednich latach. Tym razem oferta nie będzie zmieniała się co jakiś czas. Zamiast tego przez cały okres trwania promocji pozostanie ona taka sama. Powinno zapobiec to sytuacjom, w których ktoś mógłby przegapić obniżkę ceny interesującego go tytułu.

Wystartowała kolejna edycja Wiosnobrania w sklepie Muve.pl - ilustracja #1

Podczas tegorocznej edycji Wiosnobrania przecenionych zostało 1490 cyfrowych wersji gier i dodatków. Rabaty na część z nich dochodzą nawet do 90%. Wśród tytułów objętych promocją znalazły się takie hity, jak Wiedźmin 3: Dziki Gon w Edycji Gry Roku (czyli ze wszystkimi dodatkami), NBA 2K18, Dark Souls III, Fallout: New Vegas, Cities: Skylines w pakiecie ze ścieżką dźwiękową i artbookiem, Dishonored, Europa Universalis IV, Observer, BioShock: Infinite czy remaster popularnej polskiej strzelanki Bulletstorm. Warto zaznaczyć, że osoby należące do programu Kompania Muve.pl otrzymają dodatkowo zwrot 5% wydanej kwoty na kolejne zakupy.

Wiosnobranie potrwa równo tydzień i zakończy się w środę 4 kwietnia. Poniżej znajdziecie naszym zdaniem najciekawsze oferty przygotowane przez Muve.pl w jego ramach.

Wybrane gry objęte promocją Wiosnobranie 2018