Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2015, 11:10

autor: Meehow

Wyprzedaż na Originie – gry do 70% taniej, Theme Hospital za darmo

Trwa wyprzedaż na platformie Origin. Wybrane tytuły z oferty zostały przecenione nawet o 70%. Ponadto klasyczna gra Theme Hospital dostępna jest całkowicie za darmo.

Na platformie Origin trwa wyprzedaż z obniżkami sięgającymi 70%. - Wyprzedaż na Originie – gry do 70% taniej, Theme Hospital za darmo - wiadomość - 2015-10-28
Na platformie Origin trwa wyprzedaż z obniżkami sięgającymi 70%.

Na platformie Origin należącej do koncernu Electronic Arts trwa wyprzedaż, w ramach której wybrane gry z katalogu objęte są obniżkami sięgającymi 70%. W ofercie znajdują się zarówno tytuły z flagowych serii Electronic Arts – jak chociażby Battlefield, Dragon Age, Mass Effect, SimCity czy The Sims – jak również produkcje spoza repertuaru amerykańskiego giganta, na przykład Goodbye Deponia, Metro: Last Light, Remember Me i Resident Evil 6. Wachlarz gatunków jest całkiem duży. Część przecenionych pozycji stanowią różnej wielkości rozszerzenia i ulepszenia do bogatszych edycji. Ponadto warto zaznaczyć, że każdy posiadacz konta Origin może całkowicie za darmo i na stałe zdobyć Theme Hospital, klasyczną grę strategiczną autorstwa nieistniejącego już studia Bullfrog Productions, prowadzonego swojego czasu przez równie zasłużonego, co niesławnego Petera Molyneuxa. Wyprzedaż zakończy się 3 listopada o godzinie 19:00.

Theme Hospital

Theme Hospital