Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 listopada 2019, 19:13

Wyprzedaż Black Friday w Epic Games Store

W Epic Games Store ruszyła wyprzedaż z okazji Black Friday. Do 2 grudnia do godziny 17:00 czasu polskiego możecie taniej kupić cyfrowe wersje produkcji, takich jak Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint czy Metro Exodus.

Red Dead Redemption 2 znalazło się w gronie produkcji objętych promocją. - Wyprzedaż Black Friday w Epic Games Store - wiadomość - 2019-11-22
Red Dead Redemption 2 znalazło się w gronie produkcji objętych promocją.

Epic Games Store dołącza do grona sklepów, które przygotowały wyprzedaż z okazji Black Friday. Akcja rozpoczęła się dzisiaj i potrwa do 2 grudnia do godziny 17:00 czasu polskiego. Obniżki sięgają nawet 75%, a promocją zostały objęte takie produkcje, jak Red Dead Redemption 2, Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint czy Metro Exodus.

Wybrane przeceny w Epic Games Store z okazji Black Friday 2019

Pełną listę przecenionych gier w Epic Games Store znajdziecie pod tym adresem.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej