Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 maja 2019, 15:05

autor: Serek

Wypróbuj za darmo ESO Plus w The Elder Scrolls Online

Studio ZeniMax Online poinformowało, że gracze mogą skorzystać z darmowego okresu próbnego opcjonalnej subskrypcji ESO Plus do gry MMORPG The Elder Scrolls Online. Oferta obowiązuje do 6 maja.

Macie kilka dni, żeby wypróbować ESO Plus za darmo. - Wypróbuj za darmo ESO Plus w The Elder Scrolls Online - wiadomość - 2019-05-03
Macie kilka dni, żeby wypróbować ESO Plus za darmo.

Na oficjalnej stronie internetowej gry The Elder Scrolls Online pojawił się komunikat, który informuje, że do poniedziałku 6 maja gracze będą mogli wypróbować za darmo tryb ESO Plus. Twórcy przypominają, że obecnie w grze trwa wydarzenie z okazji piątej rocznicy powstania tytułu, dlatego wydaje się to być idealny moment, żeby przetestować program za darmo. Dla tych, którzy nie wiedzą - ESO Plus to opcjonalna usługa, oferująca dostęp do wielu benefitów (do których dostęp mają tylko osoby opłacające abonament).

Podczas darmowego okresu próbnego ESO Plus gracze uzyskają dostęp do ogromu zawartości - w tym DLC dostępnych w grze, a co za tym idzie nowych zadań, lochów i umiejętności. Dodatkowo otrzymają także specjalną torbę, w której znajdzie się miejsce dla nieograniczonej ilości materiałów potrzebnych do rzemiosła. Co więcej, na użytkowników czekać będzie również podwójna przestrzeń w banku (dla wszystkich postaci), premię do zdobywanego doświadczenia i złota w wysokości 10% i wiele innych. Pełną listę bonusów znajdziecie tutaj.

Warto odnotować, że Crown Points, które co miesiąc otrzymują stali członkowie ESO Plus, nie będą przyznawane osobom korzystającym z określonej czasowo darmowej wersji próbnej. Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z triala? Wystarczy zalogować się do gry, wejść do Crown Store, odnaleźć zakładkę ESO Plus i wybrać Free Trial.

The Elder Scrolls Online jest dostępne na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Aby zagrać w produkcję, wystarczy jednorazowo zakupić grę i móc logować się na serwery bez dodatkowych opłat (B2P). Abonament ESO Plus wiąże się natomiast z kosztem około 55 złotych za miesiąc. Nie jest on jednak konieczny, by móc cieszyć się tytułem. Dla osób, które chciałyby uzyskać dostęp do ESO Plus na dłużej, przygotowano także oferty półroczne i roczne (z odpowiednimi zniżkami w przeliczeniu miesięcznym).

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Elder Scrolls Online
  2. Recenzja The Elder Scrolls Online - ani to Skyrim, ani świetne MMO