Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 lutego 2019, 09:48

autor: Aquma

Wypróbuj za darmo abonament ESO Plus w The Elder Scrolls Online

Firma ZeniMax Online Studios poinformowała o udostępnieniu darmowej wersji opcjonalnej subskrypcji ESO Plus do MMO The Elder Scrolls Online. Z oferty można skorzystać do 12 lutego.

Darmowy trial ESO Plus. - Wypróbuj za darmo tryb ESO Plus w The Elder Scrolls Online - wiadomość - 2019-02-08
Darmowy trial ESO Plus.

THE ELDER SCROLLS ONLINE W SKRÓCIE:

  1. Producent: ZeniMax Online Studios
  2. Wydawca: Bethesda Softworks
  3. Gatunek: MMO
  4. Platformy: PC, PS4, Xbox One
  5. Data premiery: 4 kwietnia 2014 r. (PC), 9 czerwca 2015 r. (PS4, Xbox One)

Deweloper ZeniMax Online Studios poinformował, że do 12 lutego będziemy mogli za darmo wypróbować tryb ESO Plus w grze MMO The Elder Scrolls Online. Mowa tu o opcjonalnym programie, oferującym dostęp do szeregu benefitów, do którego normalnie mają dostęp wyłącznie osoby opłacające abonament.

Trial ESO Plus pozwala m.in. zagrać w DLC wydane do omawianego tytułu (The Imperial City, Orsinium, Thieves Guild, Dark Brotherhood, Shadows of Hist, Horns of the Reach, Clockwork City, Dragon Bones, Morrowind (lokacja i zadania), Wolfhunter oraz Murkmire). Otrzymujemy też dostęp do specjalnej torby, w której zmieści się nieograniczona liczba materiałów wykorzystywanych w systemie rzemiosła, podwojonej przestrzeni magazynowej oraz możliwości farbowania ubiorów. Wersja próbna nie da nam natomiast oferowanej abonentom, comiesięcznej sumki Koron – waluty wykorzystywanej w systemie mikropłatności. Pełną listę benefitów (a także link umożliwiający skorzystanie z oferty) znajdziecie pod tym adresem. Warto też odnotować, że trial ESO Plus umożliwi graczom wzięcie udziału w wydarzeniu Morrowind Celebration Event.

Gra The Elder Scrolls Online jest dostępna na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One i funkcjonuje w modelu B2P – po jednorazowym zakupie możemy do woli logować się na serwery bez dodatkowych opłat. Opcjonalny abonament ESO Plus to koszt 14,99 dolara (czyli około 57 zł) za miesiąc, jednak cena obniża się w przypadku, gdy korzystamy z oferty kwartalnej, półrocznej lub rocznej (do minimalnego poziomu 11,99 dolara miesięcznie – ok. 45,5 zł – w tym ostatnim przypadku).

  1. The Elder Scrolls Online – strona oficjalna
  2. Bethesda Softworks – strona oficjalna
  3. Recenzja gry The Elder Scrolls Online - ani to Skyrim, ani świetne MMO