Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 lutego 2019, 10:56

autor: Czarny Wilk

Avengers: Koniec gry z grafiką prezentującą nowe kostiumy bohaterów

Ponadto bracia Russo potwierdzili, że najnowsza odsłona Avengers będzie trwać dość długo - na tyle, że wytwórnia rozważała wprowadzenie przerwy w trakcie kinowej emisji widowiska.

W sieci zadebiutowała nowa grafika reklamującą film Avengers: Koniec gry. Materiał jest o tyle interesujący, że po raz pierwszy pozwala nam zobaczyć nowe kostiumy bohaterów stawiających ostateczny opór Thanosowi. Przy okazji potwierdzono, że obecna wersja filmu wciąż trwa trzy godziny.

Tak prezentuje się zwarty i gotowy do walki trzon Avengers w filmie Koniec gry. - Avengers: Koniec gry z grafiką prezentującą nowe kostiumy bohaterów - wiadomość - 2019-02-08
Tak prezentuje się zwarty i gotowy do walki trzon Avengers w filmie Koniec gry.

Obrazek został opublikowany przez markę popcornową Orville Redenbacher (niestety, w chwili pisania wiadomości strona nie działa, więc nie jesteśmy w stanie w stu procentach potwierdzić wiarygodności materiału) i możecie zobaczyć go powyżej. Prócz tego, dzięki wywiadowi udzielonemu przez braci Russo serwisowi Collider poznaliśmy nowe informacje o czasie trwania Avengers: Endgame:

Póki co film kształtuje się dobrze, reakcje na pokazach testowych były optymistyczne i jesteśmy zadowoleni z jego obecnego wyglądu. Wciąż nad nim pracujemy. Ten obraz to kulminacja 22 filmów, mamy tu sporo narracji do przygotowania. Emocje są dla nas ważną jej częścią. Gdy masz do opowiedzenia naprawdę skomplikowaną opowieść i chcesz zaprezentować silne emocjonalnie momenty z bohaterami, wymaga to określonych nakładów. W tym konkretnym wypadku wygląda mi to na trzy godziny czasu trwania filmu.

Choć reżyserzy nie potwierdzili, że Avengers: Koniec gry definitywnie będzie trwał trzy godziny, to powyższa wypowiedź dość mocno sugeruje, że właśnie tego możemy się spodziewać. Nie jest to zaskoczeniem - informacje o tym, że zaplanowany na kwiecień blockbuster może tyle trwać pojawiły się już w listopadzie.

Interesujące są natomiast plotki, jakoby ze względu na długi czas trwania producenci rozważali przerwę w trakcie kinowej emisji. Okazje na dokupienie napojów czy skorzystanie z toalety w środku seansu czasem zdarzają się w amerykańskich kinach w przypadku dłuższych filmów, ale generalnie jest to trend, którego raczej się unika, zwłaszcza w przypadku produkcji wysokobudżetowych, gdyż może odstraszać część widzów od wycieczki do kina.

W Polsce Avengers: Koniec gry zadebiutuje 25 kwietnia 2019 roku.

  1. Oficjalna strona Marvela