Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGMMOPCXONEPS4
Okładka The Elder Scrolls Online: Dragon Bones (PC)

The Elder Scrolls Online: Dragon Bones

Niewielki dodatek do gry The Elder Scrolls Online, wprowadzający dwa nowe lochy (dostępne zarówno w standardowym wariancie, jak i w wersji przeznaczonej dla weteranów), specjalne przedmioty, osiągnięcia etc.

To jest dodatek do gry The Elder Scrolls Online.

RPG | FPP | TPP | fantasy | PvP | PvE | MMORPG | multiplayer

Okładka The Elder Scrolls Online: Dragon Bones (PC)

data premiery gry:

12lut2018

PC

27lut2018

PS4 XONE

Dragon Bones to dodatek do gry MMORPG zatytułowanej The Elder Scrolls Online. DLC zostało opracowane przez zespół ZeniMax Online Studios, a trafiło między innymi na platformę PC, PS4 i XONE.

Fabuła

Podstawowym elementem The Elder Scrolls Online: Dragon Bonesdwa nowe podziemia, z którymi powiązana jest opowiedziana historia. Rolę pierwszoplanową odgrywają Fang Lair, czyli dwemerowe ruiny, w których nekromanta Orryn odprawia tajemniczy rytuał mający na celu ożywienie spoczywającego tam szkieletu smoka. W drugim „dungeonie”, czyli Scalecaller Peak, gdzie pochowano Smoczego Kapłana, kultyści próbują sprowadzić potężną plagę na cesarstwo Tamriel. Oczywiście zadaniem postawionym przed graczami jest powstrzymanie obu zagrożeń.

Mechanika

Przemierzając wyżej wymienione podziemia, gracze muszą stawić czoła tak dobrze znanym adwersarzom, jak i zupełnie nowym, wśród których prym wiedzie smoczy ożywieniec. Warto odnotować, że lochy są dostępne zarówno w standardowym trybie, jak i w wersji stworzonej z myślą o weteranach The Elder Scrolls Online. Ci, którzy zdecydują się zmierzyć z wyzwaniami, mogą liczyć na zdobycie unikalnych przedmiotów, znajdziek i osiągnięć; przykładowo wystarczy przekroczyć próg jednego z lochów, by prowadzony przez nas bohater otrzymał Maskę Smoczego Kapłana (ang. Dragon Priest Mask).

Opisywany dodatek zadebiutował wraz z darmową aktualizacją oznaczoną numerem 17, która wnosi do podstawowej wersji gry kilka nowinek. Mowa między innymi o dwóch dodatkowych arenach (Mor Khazgur i Deeping Drome), możliwości zmiany wyglądu pancerzy, obecności mebli pozwalających na magazynowanie przedmiotów czy wreszcie o specjalnym systemie doradzającym w kwestii kierunku rozwoju bohatera.

Kwestie techniczne

Wydane na platformę PC, PS4 i XONE The Elder Scrolls Online: Dragon Bones wymaga do działania podstawowej wersji gry. DLC w żaden sposób nie zmienia oprawy graficznej i warstwy dźwiękowej podstawowego The Elder Scrolls Online.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do The Elder Scrolls Online: Dragon Bones

Klasyfikacja PEGI The Elder Scrolls Online: Dragon Bones

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Wieści ze świata (ESO, The Raven Remastered, AO Tennis, Shadowrun: Dragonfall) 10/01/2018
Wieści ze świata (ESO, The Raven Remastered, AO Tennis, Shadowrun: Dragonfall) 10/01/2018

wiadomość10 stycznia 2018

Dziś piszemy o zapowiedzi dużej aktualizacji i DLC Dragon Bones do MMO The Elder Scrolls Online, marcowej premierze remastera przygodówki The Raven: Dziedzictwo mistrza złodziei, wersji PC sportowego symulatora AO Tennis i odtworzeniu Shadowruna na SNES-a (1993) wewnątrz Shadowrun: Dragonfall. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

PC
PS4
XONE