Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCXONEPS4
Okładka The Elder Scrolls Online: Imperial City (PC)

The Elder Scrolls Online: Imperial City

Pierwszy duży dodatek fabularny do gry The Elder Scrolls Online autorstwa ZeniMax Online Studios. W rozszerzeniu zatytułowanym Imperial City przenosimy się do tytułowego Cesarskiego Miasta w prowincji Cyrodiill, które oblegane jest przez siły daedrycznego księcia Molag Bala.

To jest dodatek do gry The Elder Scrolls Online.

RPG | FPP | TPP | fantasy | PvP | PvE | MMORPG | MMO

Okładka The Elder Scrolls Online: Imperial City (PC)

data premiery gry:

31sie2015

PC

15wrz2015

XONE

16wrz2015

PS4

Imperial City to pierwsze duże rozszerzenie fabularne stworzone przez Zenimax Online Studios z myślą o The Elder Scrolls Online. W dodatku gracze przenoszą się do prowincji Cyrodiill, do Cesarskiego Miasta, które oblegane jest przez siły daedrycznego księcia Molag Bala (zwanego także Bogiem Intryg). Zadaniem gracza jest rozprawić się z najeźdźcami i przywrócić ład we wspomnianej stolicy. DLC oferowane jest za darmo dla osób płacących abonament ESO Plus. Należy mieć również na uwadze fakt, że cała dodatkowa zawartość dostępna jest wyłącznie dla graczy posiadających co najmniej 10. poziom doświadczenia.

W rozszerzeniu gracze znajdą tytułową lokację podzieloną na sześć pomniejszych dzielnic, w których nie brakuje kluczowych dla wątku fabularnego postaci, nowych przeciwników oraz sporej liczby dodatkowych zadań do wykonania. Są to wyzwania realizowane zarówno w modelu PvE, jak i PvP. Imperial City zapewnia także trzy kolejne lochy – The Imperial Sewers, White-Gold Tower oraz Imperial City Prison. Dwa ostatnie dostępne są w dwóch odmiennych wariantach: normalnym i tym przeznaczonym dla weteranów, a więc bohaterów posiadających wyższy poziom doświadczenia.

Co więcej, w The Elder Scrolls Online: Imperial City dodano nieznaną wcześniej walutę (tzw. kamienie Tel Var), dzięki której gracze posiadający 16. rangę weterana otrzymali sposobność kupna wartościowego, wysokopoziomowego ekwipunku (w dodatku znajdziemy 23 tego typy zestawy itemów) oraz dostęp do specjalnych skrytek z rzadkimi i potężnymi przedmiotami. Dodatkowo rozszerzenie zapewnia motyw rasy Xivkyn w rzemiośle, a także nowe gadżety, pety oraz stroje dostępne tylko na terenie Cesarskiego Miasta.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 8,7 / 10 na podstawie 113 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Gry podobne do The Elder Scrolls Online: Imperial City

Klasyfikacja PEGI The Elder Scrolls Online: Imperial City

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe The Elder Scrolls Online: Imperial City

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core i3-530 2.93 GHz
 • 3 GB RAM
 • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 6850 lub lepsza
 • Windows 7
 • Rekomendowane:
 • Quad Core 2.3 GHz
 • 4 GB RAM
 • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750/Radeon HD 7850 lub lepsza
 • Windows 7/8.1 64-bit
Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops III, The Elder Scrolls Online, Deadpool: The Video Game) 1/9/2015
Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops III, The Elder Scrolls Online, Deadpool: The Video Game) 1/9/2015

wiadomość1 września 2015

Dziś piszemy m.in. o pre-orderowych bonusach do Call of Duty: Black Ops III, premierze dodatku Imperial City do The Elder Scrolls Online na PC, wydaniu gry Deadpool: The Video Game z 2013 roku na PS4 i XOne oraz darze byłego COO Blizzarda dla muzeum. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited – nowy dodatek z premierą w sierpniu
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited – nowy dodatek z premierą w sierpniu

wiadomość15 lipca 2015

Nowy dodatek do gry The Elder Scrolls Online, zatytułowany The Imperial City, zadebiutuje w sierpniu. Rozszerzenie wprowadzi zawartość zarówno dla fanów PvE, jak i miłośników starć PvP.

PC
PS4
XONE