Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2018, 13:33

Wyciekły terminy nadchodzących wyprzedaży na Steamie

Wyciekły terminy Steam Autumn Sale, Steam Winter Sale i The Halloween Sale, czyli jesiennej, zimowej i halloweenowej wyprzedaży na Steamie.

Sezon promocji otworzy wyprzedaż halloweenowa.. - Wyciekły terminy nadchodzących wyprzedaży na Steamie - wiadomość - 2018-10-24
Sezon promocji otworzy wyprzedaż halloweenowa..

Wydaje się, że właśnie poznaliśmy terminy kolejnych dużych promocji w serwisie Steam. Jeśli wierzyć tym przeciekom, powinniśmy szykować karty płatnicze na następujące dni:

  1. The Halloween Sale 2018 - od 29 października (19:00) do 1 listopada (19:00).
  2. The 2018 Steam Autumn Sale (wyprzedaż jesienna) - od 21 listopada (18:55) do 27 listopada (19:05).
  3. The 2018 Steam Winter Sale (wyprzedaż zimowa) - od 20 grudnia (18:55) do 3 stycznia (19:05).

Oczywiście, do czasu oficjalnego potwierdzenia tych terminów należy do nich podchodzić z pewnym dystansem. Sądzimy jednak, że te doniesienia są prawdziwe, gdyż w poprzednich latach analogiczne promocje odbywały się jednak w podobnym czasie.

Zeszłoroczna wyprzedaż halloweenowa dobiegła końca 1 listopada. - Wyciekły terminy nadchodzących wyprzedaży na Steamie - wiadomość - 2018-10-24
Zeszłoroczna wyprzedaż halloweenowa dobiegła końca 1 listopada.

Źródłem informacji jest twitterowy profil Skr Skr GVNG, który umieścił screena z tymi terminami, wyglądającego jak wiadomość wysłana do deweloperów korzystających ze Steam Direct. Oczywiście, nie powinien tego robić, ale daty promocji w tym serwisie wyciekają tak często, że raczej nikt nie będzie rozpaczał, iż tak samo stało się w tym roku.

Warto przypomnieć, że to nie jedyne wyprzedaże, jakie szykuje firma Valve. Dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że w planach jest ciekawa promocja z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Ruszy ona we wtorek 6 listopada i potrwa do piątku, 9 listopada. W jej trakcie przecenione zostaną gry autorstwa rodzimych deweloperów.

  1. Oficjalna strona serwisu Steam