Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 października 2018, 13:28

Steam szykuje polską promocję na 100-lecie odzyskania niepodległości

Firma Valve ma w planach wielką wyprzedaż gier rodzimych deweloperów na Steamie. Promocja uczci 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

Promocja ruszy kilka dni przed obchodami. - Steam szykuje polską promocję na 100-lecie odzyskania niepodległości - wiadomość - 2018-10-12
Promocja ruszy kilka dni przed obchodami.

Firma Valve szykuje na listopad ciekawą promocję z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Informacje o tym przekazał nam jeden z rodzimych deweloperów, który otrzymał zapowiedź takiej wyprzedaży od ludzi zarządzających Steamem.

Promocja ma rozpocząć się we wtorek 6 listopada, a dobiegnie końca w piątek 9 listopada. Przypominać więc będzie organizowane regularnie na tym serwisie akcje „Szaleństwo w środku tygodnia”, tyle że obejmie znacznie obszerniejszy wybór gier.

Przecenione zostaną gry polskich deweloperów. Na razie nie wiadomo dokładnie, jakie gry wezmą udział w promocji, ani jak duże będą obniżki. Valve dopiero szuka chętnych do wzięcia udziału w akcji. Dlatego prosi rodzimych twórców nie tylko o rozważenie takiego ruchu, ale również o poinformowanie o nim ich kolegów po fachu, do których, z jakichś powodów, nie dotarła wiadomość administratorów Steama.

Gdy promocja wystartuje, to napiszemy o najciekawszych przecenach. Na razie musimy jednak uzbroić się w cierpliwość i zadbać o to, aby nasze konta nie świeciły pustkami, gdy ruszy wyprzedaż.

  1. Oficjalna strona serwisu Steam