Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 października 2018, 13:28

autor: Adrian Werner

Steam szykuje polską promocję na 100-lecie odzyskania niepodległości

Firma Valve ma w planach wielką wyprzedaż gier rodzimych deweloperów na Steamie. Promocja uczci 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

Promocja ruszy kilka dni przed obchodami. - Steam szykuje polską promocję na 100-lecie odzyskania niepodległości - wiadomość - 2018-10-12
Promocja ruszy kilka dni przed obchodami.

Firma Valve szykuje na listopad ciekawą promocję z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Informacje o tym przekazał nam jeden z rodzimych deweloperów, który otrzymał zapowiedź takiej wyprzedaży od ludzi zarządzających Steamem.

Promocja ma rozpocząć się we wtorek 6 listopada, a dobiegnie końca w piątek 9 listopada. Przypominać więc będzie organizowane regularnie na tym serwisie akcje „Szaleństwo w środku tygodnia”, tyle że obejmie znacznie obszerniejszy wybór gier.

Przecenione zostaną gry polskich deweloperów. Na razie nie wiadomo dokładnie, jakie gry wezmą udział w promocji, ani jak duże będą obniżki. Valve dopiero szuka chętnych do wzięcia udziału w akcji. Dlatego prosi rodzimych twórców nie tylko o rozważenie takiego ruchu, ale również o poinformowanie o nim ich kolegów po fachu, do których, z jakichś powodów, nie dotarła wiadomość administratorów Steama.

Gdy promocja wystartuje, to napiszemy o najciekawszych przecenach. Na razie musimy jednak uzbroić się w cierpliwość i zadbać o to, aby nasze konta nie świeciły pustkami, gdy ruszy wyprzedaż.

  1. Oficjalna strona serwisu Steam
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.