Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2020, 09:12

Wyciekł zwiastun Mafia 3: Definitive Edition

Do sieci wyciekł zwiastun Mafii 3: Definitive Edition. Gra najpewniej trafi do sprzedaży dzisiaj wieczorem na PC, XONE i PS4.

Do sieci wyciekł zwiastun Mafia III: Definitive Edition, czyli odświeżonej wersji produkcji studia Hangar 13 z 2016 roku. Projekt ma zostać ujawniony dzisiaj o 18:00 czasu polskiego. Możliwe, że od razu trafi do sprzedaży, gdyż w australijskiej wersji PlayStation Store pozycja pojawiła się na krótką chwilę z datą premiery ustaloną na 19 maja. Tytuł dostępny będzie w wersjach na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Nie wiadomo, jakie ulepszenia zaoferuje produkcja w porównaniu z pierwowzorem. Firma 2K Games odświeży całą trylogię i nie da się ukryć, że w tym zestawie Mafia III: Definitive Edition budzi najmniejsze emocje. Oryginał nie jest bowiem stary, a do tego był najchłodniej przyjętą odsłoną cyklu – nasz redaktor wystawił produkcji notę 6.0/10.

Razem z Mafia III: Definitive Edition ma zadebiutować również remaster drugiej części cyklu. Z kolei na Mafia: Definitive Edition, czyli remake pierwszej odsłony serii, poczekamy do sierpnia.

  1. Recenzja gry Mafia III – klimat kontra powtarzalność i błędy
  2. Mafia III - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona serii Mafia