Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2018, 12:48

World War 3 pojawi się na gamescomie; zobacz nowe screeny z gry

Deweloperzy z gliwickiego studia The Farm 51 zapowiedzieli, że ich najnowszy projekt, sieciowa strzelanka World War 3, będzie dostępny do przetestowania podczas sierpniowych targów gamescom w Kolonii.

Pod koniec ubiegłego miesiąca kampania marketingowa World War 3, sieciowej strzelanki autorstwa gliwickiego studia The Farm 51, ruszyła z pełną mocą: otrzymaliśmy pierwszy zwiastun, porcję screenów, wymagania sprzętowe oraz sporo szczegółów na temat rozgrywki i planów rozwoju. Teraz deweloperzy udostępnili kolejne materiały – pięć screenshotów, przedstawiających m.in. żołnierzy niemieckich, polskich i rosyjskich. Twórcy zapowiedzieli też pierwszą okazję do przetestowania World War 3 – grę będzie mógł wypróbować każdy uczestnik targów gamescom, które odbędą się w Kolonii w dniach 21-25 sierpnia.

Jeśli macie w planach wycieczkę na gamescom, będziecie mogli wypróbować World War 3 jeszcze przed premierą we wczesnym dostępie. - World War 3 pojawi się na gamescomie; zobacz nowe screeny z gry - wiadomość - 2018-06-23
Jeśli macie w planach wycieczkę na gamescom, będziecie mogli wypróbować World War 3 jeszcze przed premierą we wczesnym dostępie.

Gliwickie studio po raz drugi zabierze swój najnowszy projekt na największe targi w Europie. O ile jednak w ubiegłym roku The Farm 51 skupiało się raczej na spotkaniach z inwestorami, teraz World War 3 otrzyma własne stoisko na halach, gdzie każdy chętny gracz będzie mieć szansę na wypróbowanie gry w akcji na trzech mapach: w Warszawie, Berlinie i Moskwie. Ponadto deweloperzy po raz kolejny spotkają się z partnerami biznesowymi, influencerami oraz mediami. Tak aktywna promocja gry nie powinna nikogo dziwić: jeśli ufać zapowiedziom twórców, tytuł już za kilka miesięcy wyląduje w fazie wczesnego dostępu i chce już teraz przyciągnąć jak najwięcej zainteresowanych. Życzymy szczęścia, bo z tego, co mieliśmy okazję usłyszeć od pracowników The Farm 51, szykuje nam się naprawdę ambitny militarny FPS.

Poniżej znajdziecie nowe screenshoty:

World War 3 pojawi się na gamescomie; zobacz nowe screeny z gry - ilustracja #7

W zamierzeniach twórców World War 3 to ambitny militarny FPS, kładący nacisk na rozgrywkę sieciową na ogromnych mapach, mogących pomieścić do 64 graczy. Produkcja The Farm 51 skupia się na fikcyjnym globalnym konflikcie, dziejącym się we współczesnych czasach; aby jak najlepiej odwzorować realia prawdziwego pola bitwy, deweloperzy prosili o radę konsultantów militarnych oraz wojskowe centra R&D. Klimat rzeczywistego konfliktu ma także budować pomysł globalnej kampanii, w której każda rozgrywka wpływa na przebieg działań wojennych na wielka skalę. World War 3 ma trafić do fazy wczesnego dostępu jeszcze w tym roku, początkowo oferując możliwość gry trzema nacjami: Polską, Niemcami i Rosją. Deweloperzy mają jednak zamiar dodawać nową zawartość w zależności od potrzeb społeczności.

  1. Oficjalna strona internetowa gry World War 3
  2. Gra World War 3 w serwisie Steam
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.