Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2014, 15:29

autor: Adrian Werner

World of Warcraft: Warlords of Draenor - zakup dodatku w przedsprzedaży nagrodzony zostanie 90-tym poziomem doświadczenia

Studio Blizzard Entertainment poinformowało, że każdy kto zamówi World of Warcraft: Warlords of Draenor w przedsprzedaży będzie mógł awansować jednego bohatera na 90-ty poziom doświadczenia jeszcze przed premierą tego dodatku.

Studio Blizzard Entertainment przygotowało miłą atrakcję dla graczy, którzy zamówią przed premierą Warlords of Draenor, czyli piąty dodatek do gry MMORPG World of Warcraft. Dokonanie tego zakupu nagrodzone zostanie możliwością awansowania jednej z postaci na 90 poziom doświadczenia. Co ciekawe, aby skorzystać z tego prezentu nie trzeba będzie czekać na premierę rozszerzenia. Oczywiście, wszystko to ma być kompletnie opcjonalne i nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby samodzielnie rozwinąć bohatera, bez żadnych ułatwień. Sprzedaż przedpremierowa ma ruszyć już wkrótce. Niedługo mają także wystartować zamknięte beta testy World of Warcraft: Warlords of Draenor, a premiera pełnej wersji nastąpi przed końcem roku.

Przypomnijmy, że rozszerzenie nie zaoferuje dodatkowych ras, ale pozwoli za to zwiedzić nową krainę, czyli tytułowe Draenor. Ziemie te podzielone zostaną na siedem różnorodnych stref, po brzegi wypełnionych zadaniami oraz bossami. Gracze będą także mogli rozwinąć swoje postacie do setnego poziomu doświadczenia oraz wciąć udział w epickich rajdach i eventach, pozwalających spotkać się z legendarnymi bohaterami świata World of Warcraft. Aby ułatwić nowicjuszom dostanie się do tej zawartości każdy posiadacz dodatku będzie mógł po przekroczeniu bram Draenor awansować jednego bohatera do poziomu 90-tego.

  1. World of Warcraft: Warlords of Draenor - strona oficjalna
  2. Warlords of Draenor - nowy dodatek do gry World of WarCraft najobszerniejszym w historii (zapowiedź)
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.