Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2012, 16:37

autor: Aver

World of Warcraft: Mists of Pandaria ukaże się 25 września. Zaprezentowano edycje deluxe i kolekcjonerską

Czwarty dodatek do popularnej gry MMO firmy Blizzard ukaże się 25 września w trzech wersjach: standardowej, deluxe, zawierającej kilka bonusów w wersji cyfrowej, oraz kolekcjonerskiej. Amerykański deweloper rozpoczął oficjalną przedsprzedaż.

Na oficjalnej stronie społecznościowej gier firmy Blizzard pojawiła się informacja, że tajemnice kontynentu Pandarenów ujrzą światło dzienne 25 września bieżącego roku. Mists of Pandaria – czwarty dodatek do gry MMO World of Warcraft – ukaże się w wersji standardowej i w cyfrowej edycji deluxe.

World of Warcraft: Mists of Pandaria ukaże się 25 września. Zaprezentowano edycje deluxe i kolekcjonerską - ilustracja #1
Screen z oficjalną zapowiedzią premiery

Wersja standardowa zawiera dodatek bez żadnych bonusów i jej cena w przedsprzedaży wynosi 34,99 euro (ok. 145 zł). Z kolei nabywcy cyfrowej wersji deluxe za cenę 49,99 euro (ok. 220 zł) zyskają nowego wierzchowca stylizowanego na uniwersum Pandarenów (Imperial Quilen), dodatkowy znak i akcent na sztandar w Diablo III oraz dwa portrety (Hordy i Sojuszu) do StarCrafta II. Osoby, które zakupią wydanie standardowe Mists of Pandaria, będą mogły je ulepszyć do edycji deluxe w późniejszym czasie za niecałe 15 euro (ok. 60 zł).

World of Warcraft: Mists of Pandaria ukaże się 25 września. Zaprezentowano edycje deluxe i kolekcjonerską - ilustracja #2
Kung Fu Warcraft nadchodzi!

Mists of Pandaria wprowadzi do świata WoW-a wiele nowości. O części z nich wspominaliśmy w marcu. Wtedy też rozpoczęły się oficjalne betatesty tytułu. Wśród zapowiedzianych zmian są m.in. nowa rasa (Pandareni), klasa Mnicha, kontynent Pandaria oraz zmieniony system umiejętności i skilli. Więcej szczegółów na temat czwartego dodatku do MMO w świecie Azeroth poznamy na targach gamescom w Kolonii.

Przedsprzedaż tytułu prowadzi także Sklep GRY-OnLine, gdzie dodatek można nabyć za 119,90 zł.

Uaktualnienie

Oprócz dwóch wymienionych wyżej edycji, na rynku pojawi się także Edycja Kolekcjonerska Mists of Pandaria. Oprócz wymienionych powyżej bonusów, w jej skład wejdzie cyfrowa maskotka Lucky Quilen Cub, artbook, płyta ze ścieżką dzwiękową, podkładka pod mysz oraz film o powstawaniu tytułu na DVD i Blu-Ray. Będzie ją można zakupić wyłącznie w wersji pudełkowej w wybranych sklepach. Jej cena jak na razie nie jest znana.