Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2012, 12:02

autor: Aver

World of Warcraft: Mists of Pandaria i Starcraft II: Heart of the Swarm - Blizzard zaprezentuje obie gry na Gamescom 2012

Firma Blizzard poinformowała, że podczas nadchodzących targów gamescom w Kolonii zaprezentuje intro do najnowszego dodatku do gry World of Warcraft, a także grywalną wersję rozszerzenia Heart of the Swarm do Starcrafta II.

Fani Blizzarda mogą rezerwować bilety do Niemiec. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie amerykańskiego producenta, twórcy z Irvine w Kalifornii zaprezentują w Kolonii intro z gry World of Warcraft: Mists of Pandaria, a także umożliwią zapoznanie się z grywalną wersją Starcraft II: Heart of the Swarm.

Gamescom 2012 – Blizzard zaprezentuje nadchodzące tytuły w Kolonii - ilustracja #1
Wy także czekacie na gamescom 2012?

Ponadto na stoisku twórców serii Warcraft, StarCraft i Diablo pojawią się przedstawiciele zespołów deweloperskich, z którymi będzie można porozmawiać na temat nadchodzących tytułów. Zostaną też zorganizowane konkursy – taneczny oraz na najlepszy kostium.

Warto dodać, że zapowiedź pokazania intra z najnowszego dodatku do kultowej gry MMO oraz prezentacja rozszerzenia o rasie Zergów nie są równoznaczne z bliską premierą któregokolwiek z wymienionych tytułów. Ponadto nawet jeśli jakiś czas temu Blizzard ogłosił, że Heart of the Swarm jest gotowy w 99 procentach, to warto zaznaczyć, że zgodnie z informacjami podanymi w lutym podczas prezentacji wyników finansowych za 2011 rok, firma planuje wydać do końca 2012 tylko jeden z dwóch tytułów.

Targi gamescom odbędą się w Kolonii w dniach 15-19 sierpnia. Impreza jest organizowana po raz szósty. W 2011 roku przyciągnęła 275 tys. odwiedzających, 5 tys. dziennikarzy oraz 557 wystawców z 39 krajów świata. Jeżeli chcecie znaleźć się wśród nich w tym roku, możecie skorzystać z oferty serwisu Geek-Travel.