Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Geekonwój Press Release 11 czerwca 2012, 10:10

GeekTravel startuje i organizuje wyjazd na gamescom 2012

Niewielki zespół Geek-Travel tworzą pasjonaci - młodzi ludzie, którzy chcą zapewnić sobie podobnym zajawkowiczom aktywną turystykę, dopasowaną do ich zainteresowań i pasji.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Mam przyjemność poinformować, że z dniem dzisiejszym ruszyła działalność Geek-Travel.pl. Nasza inicjatywa, która z definicji jest czymś więcej niż szarym biurem podróży, jako jedyna w Polsce, oferuje zorganizowany wyjazd na targi gamescom 2012 – „Geekonwój 2012 – jedziemy na gamescom!”.

Co, jak mniemam, może zainteresować Państwa Czytelników.

Highlighty dotyczące wyjazdu:

  1. Czternastogodzinny przejazd klimatyzowanym autokarem z Warszawy, przez Poznań, do Kolonii.
  2. Cztery noclegi w hotelu na przedmieściach miasta. Na terenie hotelu darmowe Wi-Fi, śniadania w cenie. Pokoje czteroosobowe.
  3. Ubezpieczenie KL i NWW.
  4. Porady obecnego na miejscu bywalca targów. Wskazówki, tipy, nieoceniona skarbnica wiedzy gamescomowego bywalca
  5. Na miejscu będziemy już wieczorem 14.09, a więc osoby posiadające wejściówki „trade visitor”, badź akredytacje prasowe, będą mogły skorzystać z wejścia 15.09, kiedy targi nie są otwarte dla „Herren unt Damen Kowalskich”.
  6. Cena wycieczki wynosi 999zł dla osób pełnoletnich i 1099zł dla osób niepełnoletnich. Różnica w cenie spowodowana jest koniecznością wynajęcia opiekuna. Nie obejmuje ona kosztu kupna biletu na targi.
  7. Zaliczkę w wysokości 300zł należy wpłacić do końca czerwca. Pełną kwotę do końca lipca.

Pełne info dotyczące wyjazdu znajduje się na stronie: http://geek-travel.pl/oferta/geekonwoj-2012-jedz-z-nami-na-gamescom/

Niewielki zespół Geek-Travel tworzą pasjonaci - młodzi ludzie, którzy chcą zapewnić sobie podobnym zajawkowiczom aktywną turystykę, dopasowaną do ich zainteresowań i pasji. Bardzo nam zależy, żeby każdy wyjazd, który planujemy, zawierał trzy pierwiastki: zabawę, pasję i wiedzę. Planując wyjazdy, staramy się zoptymalizować ciężar, jaki kładziemy na każdy z nich. Współpracujemy z biurem podróży Greland Tour, co gwarantuje profesjonalną obsługe turystyczną.

W najbliższym czasie planujemy ogłoszenie i otwarcie zapisów na inne wyjazdy, silnie związane grami wideo, nowymi technologiami i kulturą internetową. Proszę o informację czy są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji prasowych z nimi związanych.